20 maja 2017 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Huzar Wołkow reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 maja 2017 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Porucznik węgierski reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 czerwca 2017 |
Darkness
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Chłopak 2 reżyseria: Weiss Izadora teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 czerwca 2017 |
Darkness
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Krewny reżyseria: Weiss Izadora teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 czerwca 2017 |
Darkness
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Pan reżyseria: Weiss Izadora teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 2017 |
Balety polskie
Aleksander Tansman
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Tyski Jacek, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 2017 |
Balety polskie
Karol Szymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Tyski Jacek, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 2017 |
Balety polskie
Eugeniusz Morawski
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Tyski Jacek, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 2017 |
Balety polskie
Aleksander Tansman
postać: Wiolonczela reżyseria: Bondara Robert, Tyski Jacek, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 2017 |
Balety polskie
Aleksander Tansman
postać: Puzon reżyseria: Bondara Robert, Tyski Jacek, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 kwietnia 2018 |
Dama kameliowa
John Neumeier
postać: Adorator Manon reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 kwietnia 2018 |
Dama kameliowa
John Neumeier
postać: Gaston Rieux reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 listopada 2018 |
Nasz Chopin
Fryderyk Chopin
forma twórczości: role reżyseria: Scarlett Liam, Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
6 kwietnia 2019 |
Fredriana
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Dyndalski reżyseria: Drzewiecki Conrad, Hop Anna teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
6 kwietnia 2019 |
Fredriana
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Mularz reżyseria: Drzewiecki Conrad, Hop Anna teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 listopada 2019 |
Zagubione dusze
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Mężczyzna 1 reżyseria: Bronisława Niżyńska, Pastor Krzysztof, Wayne McGregor teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 listopada 2019 |
Zagubione dusze
Max Richter
forma twórczości: role reżyseria: Bronisława Niżyńska, Pastor Krzysztof, Wayne McGregor teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 września 2020 |
Korsarz
Adolphe Adam
postać: Birbanto reżyseria: Marius Petipa, Manuel Legris teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 września 2020 |
Korsarz
Adolphe Adam
postać: Lanquedem reżyseria: Marius Petipa, Manuel Legris teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
4 czerwca 2021 |
Mayerling
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Bratfisch reżyseria: Kenneth MacMillan teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
4 czerwca 2021 |
Mayerling
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Oficer węgierski 1 reżyseria: Kenneth MacMillan teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|