10 maja 1991 |
Ptaki
Arystofanes
forma twórczości: role reżyseria: Froń Bogusław teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
15 marca 1992 |
Niebieski piesek
Urban Gyula
postać: Brązowy Piesek,Policjant,Jeff reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
12 maja 1994 |
Wiosenna przygoda Tymoteusza
Wilkowski Jan
postać: Tata reżyseria: Łupinowicz Joanna teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
18 września 1994 |
Brzechwałki
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Tomasik Jacek teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
3 października 1995 |
Cztery dary
Tadeusz Kwinta
forma twórczości: role reżyseria: Kwinta Tadeusz teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
6 grudnia 1995 |
Ludowa szopka polska
Jurkowski Henryk
forma twórczości: role reżyseria: Umińska Emilia teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
27 marca 1996 |
Czary mary i ...
Aleksander Abe
forma twórczości: role reżyseria: Łabiniec Andrzej teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
5 kwietnia 1997 |
Roland Szalony
Gorczycka Joanna
forma twórczości: role reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
12 września 1997 |
Miłość,która zapala gwiazdy
Żyszkiewicz Waldemar
forma twórczości: role reżyseria: Jaworski Tomasz teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
5 kwietnia 1998 |
Krawiec Pan Niteczka
Makuszyński Kornel
forma twórczości: role reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
19 lipca 1999 |
Leć głosie po rosie
Gołębska Natalia
forma twórczości: role reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
29 października 1999 |
Ośla serenada
Wojnarowski Edmund
forma twórczości: role reżyseria: Wojnarowski Edmund teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
28 grudnia 1999 |
Ludowa szopka polska
Jurkowski Henryk
forma twórczości: role reżyseria: Umińska Emilia teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
26 marca 2000 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Chochlik reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
26 marca 2000 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Goniec reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
26 marca 2000 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Pustelnik reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
10 września 2000 |
Samobajka
Kamińska-Sobczyk Małgorzata
forma twórczości: role reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
7 stycznia 2001 |
Teatrzyk Zielona Gęś
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: role reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
9 września 2001 |
Śpiąca królewna
Chudecka Renata, Nosalek Petr
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wit Marek teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
9 września 2001 |
Śpiąca królewna
Chudecka Renata, Nosalek Petr
forma twórczości: role reżyseria: Wit Marek teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
24 listopada 2001 |
Podwórko marzeń
Kamińska-Sobczyk Małgorzata
forma twórczości: role reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
20 kwietnia 2002 |
Kopciuszek
Tondera Maciej K.
forma twórczości: role reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
22 września 2002 |
Czarodziejski młyn
Alina Afanasjew, Jerzy Afanasjew
forma twórczości: role reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
27 marca 2003 |
Czar Pana Twardowskiego
Maciej K. Tondera
postać: Chłopak reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
7 września 2003 |
Niebieski piesek (wznowienie)
Urban Gyula
forma twórczości: role reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
27 marca 2004 |
Dzikie łabędzie
Jacek Popławski
postać: Karczmarz, Królewicz reżyseria: Popławski Jacek teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
18 września 2004 |
Podróże Koziołka Matołka
Makuszyński Kornel
forma twórczości: role reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
23 kwietnia 2005 |
Przygody rozbójnika Rumcajsa
Ernest Bryll
postać: Gefrajter reżyseria: Mazur Kazimierz teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
23 kwietnia 2005 |
Przygody rozbójnika Rumcajsa
Ernest Bryll
postać: Wojsko reżyseria: Mazur Kazimierz teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
24 września 2005 |
Tygrys Pietrek
Januszewska Hanna
postać: Bardzo Odważny Tygrys III reżyseria: Maciejewski Ireneusz teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
1 kwietnia 2006 |
Chłopczyk z albumu
Vytautė Žilinskaitė
postać: Mysz reżyseria: Driežis Rimas teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
16 września 2006 |
Czarnoksiężnik z krainy Oz
Lyman Frank Baum
postać: Blaszany Drwal reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
24 marca 2007 |
Ach, jak cudowna jest Panama
Janosch
postać: Narrator III, Mysz, Jeż reżyseria: Dworakowski Konrad teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
15 marca 2008 |
Cudowna lampa Aladyna
Jan Wilkowski
postać: Sułtan reżyseria: Malinowski Jacek teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
14 września 2008 |
Śpiąca królewna
Renata Chudecka, Petr Nosálek
forma twórczości: role reżyseria: Wit Marek teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
28 lutego 2009 |
Baśń o Rycerzu bez Konia
Marta Guśniowska
postać: Rycerz reżyseria: Dwulit Artur teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
3 października 2009 |
Mała księżniczka
Arkadiusz Klucznik
postać: Kapitan James Crewe reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
30 kwietnia 2010 |
Alicja po drugiej stronie lustra
Lewis Carroll
postać: Noc reżyseria: Malinowski Jacek teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
10 października 2010 |
Tymoteusz wśród ptaków
Jan Wilkowski
postać: Ptak reżyseria: Veres András teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
5 marca 2011 |
Mała Syrenka
Hans Christian Andersen
postać: Dworzanin II reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
24 września 2011 |
Bleee...
Malina Prześluga
forma twórczości: role reżyseria: Słabińska Laura teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
24 listopada 2011 |
Tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
postać: Bardzo Odważny Tygrys III reżyseria: Maciejewski Ireneusz teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
31 marca 2012 |
Janosik. Naprawdę prawdziwa historia
Michał Walczak
forma twórczości: role reżyseria: Malinowski Jacek teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
2 marca 2013 |
Szewc Kopytko i kaczor Kwak
Kornel Makuszyński
forma twórczości: role reżyseria: Głowacki Zbigniew teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
14 września 2013 |
Dzień dobry, Świnko
Janosch
forma twórczości: role reżyseria: Hryniewicki Henryk teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
9 maja 2015 |
Piotruś Pan
Michał Buszewicz
forma twórczości: role reżyseria: Nowicka Anna teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
13 marca 2016 |
Skarpety i papiloty
Julia Holewińska
forma twórczości: role reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
2 października 2016 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Arbaczewski Daniel teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
24 września 2017 |
Bambusowa księżniczka
Noriyuki Sawa
forma twórczości: role reżyseria: Sawa Noriyuki teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
18 lutego 2018 |
Zorro
Dariusz Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
26 września 2018 |
Zemsta
Aleksander Fredro
forma twórczości: role reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
10 marca 2019 |
Wystarczy być
Toon Tellegen
forma twórczości: role reżyseria: Kasiukiewicz Radosław teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
27 października 2019 |
Hachiko
Ewa Piotrowska
forma twórczości: role reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
16 czerwca 2021 |
Brzydkie kaczątko
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Wolszczak Anna teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
12 marca 2022 |
Czterej muzykanci z Bremy
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Pies reżyseria: Hora Katarzyna teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|