11 marca 1989 |
Latająca wyspa
Janusz Galewicz, Maria Kossakowska
postać: Sprzedawca chryzantem, Strażnik, Żuraw, Chłopiec z Szopem II reżyseria: Galewicz Janusz teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
30 września 1989 |
Bałwan i Róża
Joanna Kulmowa
postać: Śmieciarz reżyseria: Majewska Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
28 października 1989 |
Tomcio Paluch
Jerzy Zaborowski
postać: Tomcio Paluch reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 maja 1990 |
Pirlim-Pem
Zofia Miklińska
postać: Dragon Pierszy reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 maja 1990 |
Pirlim-Pem
Zofia Miklińska
postać: Pan z wytwórni żarówek reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
8 grudnia 1990 |
Najdzielniejszy z rycerzy
Ewa Szelburg-Zarembina
postać: Stach na wróble, Wróble I reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
16 marca 1991 |
Omijajcie wyspę Hula
Tomaszewska Marta
postać: Niebieski ptak reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
20 czerwca 1992 |
Szewczyk Dratewka
Maria Kownacka
postać: Rycerz I reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
20 czerwca 1992 |
Szewczyk Dratewka
Maria Kownacka
postać: Szewczyk reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
30 lipca 1992 |
Kuglarz w koronie
Nawrocka Zofia
postać: Kuglarz,Ochmistrz,Szewc reżyseria: Arciszewski Krzysztof teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
3 maja 1993 |
Która godzina?
Zbigniew Wojciechowski
postać: Sierżant Pękała, Jacek, Telefon Ericsson, Słonecznik Uśmiechnięty, Lipiec, Zajączek reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
29 października 1994 |
Bajka o królewnie Marysi, o czarnym łabędziu i o lodowej górze
Kornel Makuszyński
postać: Ptaszek reżyseria: Kierc Bogusław teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
23 stycznia 1995 |
Zabawy z bajką
Pawłowski Marek scenariusz
forma twórczości: role reżyseria: Pawłowski Marek teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
23 stycznia 1995 |
Zabawy z bajką
Pawłowski Marek scenariusz
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Pawłowski Marek teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
29 stycznia 1995 |
Przygody Pingwina Pik-Poka
Adam Bahdaj
postać: Rybak reżyseria: Rożek Konstanty teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
29 stycznia 1995 |
Przygody Pingwina Pik-Poka
Adam Bahdaj
postać: Tata reżyseria: Rożek Konstanty teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
8 kwietnia 1995 |
Historia o ptaku Cis
Joanna Kulmowa
postać: Gruby szef reżyseria: Zuzański Jacek teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
8 kwietnia 1995 |
Historia o ptaku Cis
Joanna Kulmowa
postać: Wniedzielęurodzony reżyseria: Zuzański Jacek teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
17 czerwca 1995 |
Płaszcz
Gogol Mikołaj wg
postać: Rastopyrkin; Stójkowy reżyseria: Rożek Konstanty teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
21 października 1995 |
Wagary
Kierc Bogusław
postać: Nenufaraon; Pani Piękna reżyseria: Kierc Bogusław teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
6 stycznia 1996 |
Święty Mikołaj ma dziurawe ...
Czekina Olga
postać: Andrzej reżyseria: Krzan Teresa teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
20 października 1996 |
O pięknel Pulcheryi i ...
Ośnica Jan
postać: Bestyja,łodzieniec,Narcyz reżyseria: Łupinowicz Joanna teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
25 stycznia 1997 |
Chłopiec, anioł i pies
Bogusław Kierc
postać: Tobiasz reżyseria: Kierc Bogusław teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
7 czerwca 1997 |
Słowik
Andersen H.Ch.,Knauth J. wg
postać: Minister;Bonza;Poseł reżyseria: Koterla Eugeniusz teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
27 czerwca 1997 |
Bajki o małych ludzikach Paluszku i Calineczce
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Rożek Konstanty teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
8 listopada 1997 |
Willa Esselingów
Philippe Dorin
postać: Gabriel reżyseria: Gałła Andrzej teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
30 maja 1998 |
Wieczór autorski Marii Konopnickiej urządzony przez krasnoludki w miejscu zamieszkania
Maria Konopnicka
postać: Koszałek Opałek, Haraburda reżyseria: Koterla Eugeniusz teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
27 września 1998 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Dżepetto, Lis reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
27 marca 1999 |
Król malowany
Kozioł Urszula
postać: Mindziuś; Mach reżyseria: Gałła Andrzej teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
4 marca 2000 |
Kopciuszek
Szwarc Eugeniusz wg
postać: Książę; Odźwierny II reżyseria: Koterla Eugeniusz teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
26 maja 2000 |
Czerwony Kapturek
Jan Brzechwa
forma twórczości: opieka reżyserska reżyseria: zespół teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
26 maja 2000 |
Czerwony Kapturek
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: zespół teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
15 września 2000 |
Mały książę
Antoine Saint-Exupéry de
forma twórczości: role reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
8 grudnia 2000 |
Lis Przechera
Johann Wolfgang Goethe
postać: Lew Król reżyseria: Kobrzyński Wojciech teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
14 stycznia 2001 |
Mirra kadzidło złoto
Kulmowa Joanna
postać: Diabeł; Józef reżyseria: Nauka Bogdan teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
27 marca 2001 |
Jaś i Małgosia
Jan Brzechwa
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
27 marca 2001 |
Jaś i Małgosia
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Rosanowski Dariusz teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
13 października 2001 |
Aksamitka, córka diabła
Gripari Pierre
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Renard Gilles teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
13 października 2001 |
Aksamitka córka diabła albo Zakochany pajac
Pierre Gripari
postać: Tata diabeł reżyseria: Renard Gilles teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
14 grudnia 2001 |
Jak zdobyć korzec złota, czyli bezeceństwa Pana Klausa
Waldemar Żyszkiewicz
postać: Pan Klaus, Mały Klaus, Aptekarz reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
27 marca 2002 |
Kasztanka
Antoni Czechow
postać: Fiodor Timofieicz reżyseria: Azarow Borys teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
27 marca 2002 |
Kasztanka
Antoni Czechow
postać: Łuka Aleksandrycz reżyseria: Azarow Borys teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
5 grudnia 2002 |
Biegnijcie do szopki
Edmund Wojnarowski
forma twórczości: inscenizacja reżyseria: Rosanowski Dariusz teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
11 stycznia 2003 |
Alibaba i rozbójnicy
Włodzimierz Masłow
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
11 stycznia 2003 |
Alibaba i rozbójnicy
Włodzimierz Masłow
postać: Sztukmistrz, Ali Baba reżyseria: Rosanowski Dariusz teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
7 czerwca 2003 |
Inspektor Toutou
Pierre Gripari
postać: Inspektor Toutou reżyseria: Renard Gilles teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
24 października 2003 |
Historia o żebraku i osiołku
Tadeusz Słobodzianek
postać: Osiołek reżyseria: Gałła Andrzej teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
27 marca 2004 |
O tym, jak krawiec Pan Niteczka został królem
Kornel Makuszyński
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
27 marca 2004 |
O tym, jak krawiec Pan Niteczka został królem
Kornel Makuszyński
forma twórczości: role reżyseria: Rosanowski Dariusz teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
8 maja 2004 |
Romeo i Julia. Historia ...
Porto Luigi da
forma twórczości: role reżyseria: Delegiewicz Robert teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
27 listopada 2004 |
Święty Mikołaj ma dziurawe ...
Czekina Olka
postać: Bałwan; Inspicjent reżyseria: Krzan Teresa teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
5 czerwca 2005 |
Jak Liczyrzepa ze Skarbnikiem wojował
Anonim
forma twórczości: role reżyseria: Dwornik Małgorzata, Butrym Włodzimierz teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
5 listopada 2005 |
Młodzieniec zaklęty
Adam Mickiewicz
postać: Józio reżyseria: Kierc Bogusław teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
18 marca 2006 |
Kot w butach
Rochowiak Jerzy
forma twórczości: role reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|