29 kwietnia 1990 |
Paziowie królowej Marysieńki
Duniecki Stanisław(wznowienie)
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
12 maja 1990 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
26 stycznia 1991 |
Capuleti i Monteccchi
Vincenzo Bellini
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Szulczyński Wojciech teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
5 maja 1991 |
Kserkses
Haendel Georg Friedrich
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Konemann Gunter teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 czerwca 1991 |
Manru
Jan Ignacy Paderewski
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Chojnacka Hanna teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
23 listopada 1991 |
Krakowiacy i Górale, czyli cud mniemany
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Kolberger Krzysztof teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 sierpnia 1992 |
Droga
Jasiński Ryszard
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jasinski Ryszard teatr: przedstawienie impresaryjne
|
18 września 1992 |
Cyrulik sewilski
Gioacchino Rossini
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Savary Jérôme teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
9 stycznia 1993 |
Salome
Richard Strauss
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
19 czerwca 1993 |
Skrzypek na dachu
Jerry Bock
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 stycznia 1994 |
Nędza uszczęśliwiona
Kamieński Maciej
postać: Bohomolec reżyseria: Kolberger Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 stycznia 1994 |
Nędza uszczęśliwiona
Kamieński Maciej
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Kolberger Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 czerwca 1994 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 1994 |
Werther
Jules Massenet
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Wilk Gerard teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 lutego 1995 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
9 czerwca 1995 |
Kolonia karna
Joanna Bruzdowicz
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Martin Christopher teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 września 1995 |
Wyrywacz serc
Elżbieta Sikora
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
26 listopada 1996 |
Widma
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Peryt Ryszard teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
15 grudnia 1996 |
Exodus
Wojciech Kilar
forma twórczości: korepetytor solistów teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
15 grudnia 1996 |
Psalmy Jerozolimskie
Noam Sheriff
forma twórczości: korepetytor solistów teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
30 stycznia 1999 |
Rigoletto (wznowienie)
Verdi Giuseppe
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Deflo Gilbert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|