9 grudnia 1967 |
Baba-Dziwo
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
postać: Ninika reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
29 marca 1968 |
Meteor
Friedrich Dürrenmatt
postać: Członkini Armia Zbawienia reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
17 października 1968 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Fruzia reżyseria: Burczyk Stefan teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
7 lutego 1969 |
Rzecz listopadowa
Ernest Bryll
postać: Dziewczyna III reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
26 marca 1969 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Duniasza reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
30 października 1969 |
Śmierć Gubernatora
Leon Kruczkowski
postać: Sylwia i Dziewczyna z ludu reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
7 marca 1970 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Cnotliwa Zuzanna reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
7 marca 1970 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Dziewczyna reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
7 marca 1970 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Zuzanna reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
7 marca 1970 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Zuzanna Reakcjonistka reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
7 marca 1970 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
11 września 1971 |
Zakładnicy
Bukovcan Ivan
postać: Marika reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
3 lutego 1972 |
Krwawe gody
Federico García Lorca
postać: Dziewczyna I reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
20 lipca 1972 |
Ostrożnie świeżo malowane
Fauchois Rene
postać: Janina reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
15 grudnia 1972 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
postać: Luzzi reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Córka reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Dziewczyna reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Katia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
forma twórczości: role reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
5 czerwca 1976 |
Oberżystka
Carlo Goldoni
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Płocki - Ośrodek Kultury i Sztuki, Płock
|
5 czerwca 1976 |
Oberżystka
Carlo Goldoni
postać: Hortensja reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Płocki - Ośrodek Kultury i Sztuki, Płock
|
7 stycznia 1977 |
Bestia i Piękna
Stanisław Grochowiak
postać: Dumna reżyseria: Kursa Krzysztof teatr: Teatr Płocki, Płock
|
12 stycznia 1979 |
List
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Czaplikowska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
12 stycznia 1979 |
Nikt mnie nie zna
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Czaplikowska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
12 stycznia 1979 |
Nikt mnie nie zna
Aleksander Fredro
postać: Marta reżyseria: Czaplikowska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
12 stycznia 1979 |
Pierwsza lepsza
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Czaplikowska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
12 stycznia 1979 |
Pierwsza lepsza
Aleksander Fredro
postać: Elwira reżyseria: Czaplikowska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
4 maja 1979 |
Dom Bernardy Alba
Federico García Lorca
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Dzieduszycka Halina teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
4 maja 1979 |
Dom Bernardy Alba
Federico García Lorca
postać: Magdalena reżyseria: Dzieduszycka Halina teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
11 kwietnia 1980 |
Protokół pewnego zebrania
Aleksander Gelman
postać: Dina Milenina reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
9 listopada 1980 |
Niewypały
Csurka Istvan
postać: Zsoka reżyseria: Sowiński Piotr teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
17 stycznia 1982 |
Pastorałka
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
2 maja 1982 |
Kocha, lubi żartuje...
Aleksander Fredro
postać: Marta reżyseria: Choińska Alicja teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
20 listopada 1982 |
Hotel Belle-Vue
Magdalena Samozwaniec
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
20 listopada 1982 |
Hotel Belle-Vue
Magdalena Samozwaniec
postać: Gloria reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
7 maja 1983 |
Dobry wojak Szwejk
Jaroslav Hašek
postać: Madame reżyseria: Jeruzal Jan teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
22 września 1984 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Panna Trojańska reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1984 |
Hej, kolęda, kolęda
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Tartyłło Janusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1984 |
Hej, kolęda, kolęda
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Chłopka reżyseria: Tartyłło Janusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1984 |
Hej, kolęda, kolęda
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Herodowa reżyseria: Tartyłło Janusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1984 |
Hej, kolęda, kolęda
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Kobieta II reżyseria: Tartyłło Janusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
23 listopada 1985 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Druhna reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1985 |
Czarodziejskie krzesiwo
Krystyna Wodnicka
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1985 |
Czarodziejskie krzesiwo
Krystyna Wodnicka
postać: Czarownica reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
10 maja 1986 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Anusia reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 grudnia 1986 |
Tramwaj zwany pożądaniem
Tennessee Williams
postać: Eunice reżyseria: Sycz Jan teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
30 stycznia 1987 |
Odwety
Leon Kruczkowski
postać: Lemańska reżyseria: Zemło Sławomir teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
27 marca 1987 |
Wspaniałe życie
Anouilh Jean
postać: Jakaś kobieta reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
12 września 1987 |
Pętla
Marek Hłasko
postać: Kelnerka reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
24 października 1987 |
Świerszcz za kominem
Dickens Karol
postać: Pani Fielding reżyseria: Krzyszycha Ryszard teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
12 grudnia 1987 |
Panienki madame Tiny
Chesnot Pierre
postać: Solange Virebois reżyseria: Szyszko Sylwester teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
8 maja 1988 |
Niezwykłe przygody Pana Kleksa
Jan Brzechwa
postać: Królowa Aba reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
19 marca 1989 |
Mieszkanko Zojki
Michaił Bułhakow
postać: Maria reżyseria: Szumiejko Piotr teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
28 maja 1989 |
Za siedmioma strunami
Klimowski Tadeusz
postać: Królowa Repetycja reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
17 grudnia 1989 |
Dawno, dawno, sto nut temu
Tadeusz Klimowski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
17 grudnia 1989 |
Dawno, dawno, sto nut temu
Tadeusz Klimowski
postać: Królowa Repetycja reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
6 kwietnia 1990 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Trzecia dama reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|