14 grudnia 2007 |
Gabinet wróżek
Sabine Marie Catherine D'Aulnoy
postać: Wróżka, Królewna Różyczka, Królowa, Dworzanin 2 reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
7 marca 2008 |
Metamorfozy
Krzysztof Rau
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
25 października 2008 |
Nasza klasa
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: inscenizacja, reżyseria, scenariusz reżyseria: Figacz Justyna, Lewkowicz Ilona, Zimnowłocka Alicja teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
25 października 2008 |
Nasza klasa
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Kłamczucha reżyseria: Figacz Justyna, Lewkowicz Ilona, Zimnowłocka Alicja teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
6 grudnia 2008 |
Smakołyki ciotki Klotki
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Mysz Klaudyna reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
6 grudnia 2008 |
Smakołyki ciotki Klotki
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
21 lutego 2009 |
Kwiat paproci
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Kupalnik i pomocnik Diabła reżyseria: Skiepko-Gielniewska Alina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
21 lutego 2009 |
Kwiat paproci
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Matka reżyseria: Skiepko-Gielniewska Alina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
17 października 2009 |
Baśń o (Tajemnica Czarciego Błota)
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Wiedźma Straszygęba, Nimfa Wodna reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
13 marca 2010 |
Rodzina zastępcza, czyli bajka o tym, jak Bociana wychowywali Pies z Kotem
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Kogut, Kwoka, Lisica, Żabka I reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
12 lutego 2011 |
Złote serce
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Matka, Karczmarka, Królewna, Duch, Diabeł II, Szkapa, Anioł reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
27 czerwca 2011 |
Wakacje smoka Bonawentury
Maciej Wojtyszko
postać: Matka, Esmeralda, Pacyna, Pani w teatrzyku na Wyspie Kukiełek reżyseria: Rau Krzysztof teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
12 stycznia 2012 |
Vendetta ala Kobietta
.
forma twórczości: role reżyseria: Szydlik-Zielonka Urszula teatr: Teatr Władca Lalek, Słupsk
|
31 marca 2012 |
Wieczór kawalerski
Robin Hawdon
postać: Rachel (gościnnie) reżyseria: Derebecki Zdzisław teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
23 listopada 2013 |
Pan Kotowski
Petr Rimski
postać: Pani Emilia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
8 lutego 2014 |
Opowiadanie króla Wysp Hebanowych
Bolesław Leśmian
postać: Narratorka reżyseria: Dragan Irena teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
23 sierpnia 2014 |
Szewc Kopytko i kaczor Kwak
Kornel Makuszyński
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
23 sierpnia 2014 |
Szewc Kopytko i kaczor Kwak
Kornel Makuszyński
postać: Baba, Dziecko, Królewna reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
6 września 2014 |
Królewna Śnieżka
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Królewna Śnieżka reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
20 czerwca 2015 |
Piękna i bestia
Waldemar Wolański
postać: Starsza córka Róża (Piękna) reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
12 września 2015 |
Przygody kota w butach
Władysław Owczarzak
postać: Królewna reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
12 grudnia 2015 |
Pan Kotowski
Petr Rimski
postać: Pani Emilia reżyseria: Mihhaljow Jurij teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
27 lutego 2016 |
Dziób w dziób
Malina Prześluga
forma twórczości: role reżyseria: Gierłowski Maciej teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
17 czerwca 2016 |
Trójka na głowie
Carsten Brandau
forma twórczości: role reżyseria: Tramer Michał teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
3 grudnia 2016 |
Mikołaj, który zapomniał...
Maciej Nogieć
forma twórczości: role reżyseria: Nogieć Maciej teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 lutego 2017 |
Gaja
Krzysztof Rau
forma twórczości: role reżyseria: Rau Anna teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
22 kwietnia 2017 |
Tymoteusz wśród ptaków
Jan Wilkowski
forma twórczości: role reżyseria: Dudzic-Grabińska Katarzyna teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
16 września 2017 |
Pippi Pończoszanka
Astrid Lindgren
forma twórczości: role reżyseria: Popławski Jacek teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
17 lutego 2018 |
Niedźwiedź i Masza - czyli gdzie moja kasza?
Marta Guśniowska
forma twórczości: role reżyseria: Tramer Michał teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
23 czerwca 2018 |
Osobliwe zdarzenie
Carlo Goldoni
forma twórczości: role reżyseria: Spiazzi Matteo teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
11 października 2018 |
Švejk
Jaroslav Hašek
forma twórczości: role reżyseria: Zdrada Joanna teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
5 września 2020 |
Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek
Justyna Bednarek
forma twórczości: role reżyseria: Gierłowski Maciej teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|