1 października 2010 |
Piękna i Bestia
Laurence Boswell
postać: Piękna reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
1 października 2010 |
Piękna i Bestia
Laurence Boswell
forma twórczości: role reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
17 grudnia 2010 |
Tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
14 stycznia 2011 |
Syn gwiazdy
Oscar Wilde
forma twórczości: role teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
21 października 2011 |
Proces
Franz Kafka
postać: Leni reżyseria: Bała Jacek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
12 maja 2012 |
Hetery
Titus Maccius Plautus
postać: Daloda (gościnnie) reżyseria: Bała Jacek teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
29 września 2012 |
Szelmostwa Lisa Witalisa
Jan Brzechwa
forma twórczości: przygotowanie muzyczne reżyseria: Bała Jacek teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
29 września 2012 |
Szelmostwa Lisa Witalisa
Jan Brzechwa
postać: Lis Witalis reżyseria: Bała Jacek teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
29 sierpnia 2013 |
O Calineczce malutkiej dzieweczce
Marta Guśniowska
postać: Calineczka, Mucha reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
29 sierpnia 2013 |
O Calineczce malutkiej dzieweczce
Marta Guśniowska
forma twórczości: przygotowanie muzyczne reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
1 lutego 2014 |
Ośle serduszko
Grzegorz Kwieciński
forma twórczości: przygotowanie muzyczne reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
12 kwietnia 2014 |
Fragment nieistniejącego świata
Jacek Baczak
forma twórczości: adaptacja, asystent reżysera reżyseria: Bała Jacek teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
28 kwietnia 2014 |
Piękna i Bestia
Laurence Boswell
postać: Piękna reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
28 kwietnia 2014 |
Piękna i Bestia
Laurence Boswell
forma twórczości: role reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
7 listopada 2015 |
Amadeusz
Peter Shaffer
postać: Konstancja Weber reżyseria: Bała Jacek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
13 lutego 2016 |
Być jak Krzysztof Krawczyk
Andrzej Mańkowski
postać: Kelnerka reżyseria: Mańkowski Andrzej teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
26 listopada 2016 |
Lot nad kukułczym gniazdem
Dale Wasserman
postać: Sandra reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
4 lutego 2017 |
Prawda
Florian Zeller
postać: Alicja reżyseria: Rybka Zbigniew teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
25 marca 2017 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Balladyna reżyseria: Bała Jacek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
1 lipca 2017 |
Jesteśmy na wczasach...
Wojciech Młynarski
postać: Szprota reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
7 października 2017 |
Następnego dnia rano
Peter Quilter
postać: Kelly reżyseria: Kempinsky Grzegorz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
20 stycznia 2018 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Przyjaciółka Romeo reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
24 marca 2018 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Małgorzata reżyseria: Bała Jacek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
26 maja 2018 |
Zabójstwo króla
Pier Paolo Pasolini
postać: Dziewczyna reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
26 stycznia 2019 |
Przygody Remusa
Aleksander Majkowski
postać: Klementyna/Strach reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
23 marca 2019 |
Bankiet
Witold Gombrowicz
postać: Arcyksiężna Renata Adelajda reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
23 marca 2019 |
Bankiet
Witold Gombrowicz
postać: Bezzębna Markiza reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
23 marca 2019 |
Bankiet
Witold Gombrowicz
postać: Maciulek reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
23 marca 2019 |
Bankiet
Witold Gombrowicz
postać: Narrator reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
29 czerwca 2019 |
Osiecka. Archipelagi
Agnieszka Osiecka
postać: Siostra Ludgarda, Dziewczyna Singa reżyseria: Bała Piotr teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
10 października 2020 |
Rozważna i romantyczna
Jane Austen
postać: Eleonora Dashwood reżyseria: Moś-Kerger Alina teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
22 maja 2021 |
Prawiek i inne czasy
Olga Tokarczuk
postać: Matka Boska Jeszkotlowska, Panienka Popielska reżyseria: Bała Jacek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
26 czerwca 2021 |
Marlena Dietrich. Iluzje
Jacek Bała
postać: Amy reżyseria: Bała Jacek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
23 października 2021 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Pajęczynka reżyseria: Szumski Rafał teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
5 marca 2022 |
Czar molekuły
Petr Zelenka
postać: Jane/Hana reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
7 maja 2022 |
Pułapka
Tadeusz Różewicz
postać: Felicja reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
18 lutego 2023 |
Czarodziejska góra
Tomasz Mann
postać: Helena Kowalska, Ewa reżyseria: Bała Jacek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
29 kwietnia 2023 |
Jądro ciemności
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Ethel reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
24 czerwca 2023 |
Na Waleta!
Szymon Jachimek
postać: Aktorka Egzaltacja reżyseria: Szumski Rafał teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|