3 września 1930 |
Niebieski walc
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Wesoły Wieczór, Warszawa
|
14 października 1930 |
Tańcowały dwa Michały
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Wesoły Wieczór, Warszawa
|
22 grudnia 1931 |
Rok 1932
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Koszutski Eugeniusz, Wojcieszko Jan teatr: Wesołe Oko, Warszawa
|
3 listopada 1932 |
Peppina
Robert Stolz
forma twórczości: role reżyseria: Zdzitowiecki Witold teatr: Teatr 8.30, Warszawa
|
27 czerwca 1933 |
No, no Nanette
Vincent Youmans
forma twórczości: role reżyseria: Zdzitowiecki Witold teatr: Teatr 8.30, Warszawa
|
12 grudnia 1933 |
Brzydki Ferrante
Sabatino Lopez
forma twórczości: role teatr: Teatr Kameralny, Warszawa
|
21 czerwca 1934 |
To warto zobaczyć
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Hemar Marian teatr: Wielka Rewia, Warszawa
|
28 lutego 1935 |
Panie darmo
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Wielka Rewia, Warszawa
|
11 maja 1935 |
Mądra mama
Laszlo Lajtha
forma twórczości: role reżyseria: Biegański Wiktor teatr: Teatr Ateneum, Warszawa
|
28 lipca 1935 |
Mysz kościelna
Laszlo Fodor
postać: Ola Frey reżyseria: Trzciński Teofil teatr: Teatr Kameralny, Warszawa
|
7 listopada 1936 |
Mira i satyra
Światopełk Karpiński, Janusz Minkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Lawiński Ludwik teatr: Teatr 13 Rzędów, Warszawa
|
22 czerwca 1937 |
Colette
Ralph Benatzky
forma twórczości: role teatr: Teatr 8.15, Warszawa
|
31 sierpnia 1937 |
Narzeczona zaginęła
Tadeusz Kończyc
forma twórczości: role reżyseria: Zdzitowiecki Witold teatr: Teatr 8.15, Warszawa
|
16 października 1937 |
Cnotliwa Zuzanna
Jean Gilbert
forma twórczości: role reżyseria: Zdzitowiecki Witold teatr: Teatr 8.15, Warszawa
|
30 kwietnia 1938 |
Krysia Leśniczanka
Georg Jarno
postać: Cyganka teatr: Teatr 8.15, Warszawa
|
12 marca 1939 |
Skowronek
Franz Lehár
forma twórczości: role reżyseria: Zdzitowiecki Witold teatr: Teatr 8.15, Warszawa
|
1 lipca 1941 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Podstolina reżyseria: Skwierczyński Leopold teatr: Lotnicza Czołówka Teatralna
|
19 stycznia 1942 |
Grube ryby
Michał Bałucki
postać: Helena reżyseria: Skwierczyński Leopold teatr: Lotnicza Czołówka Teatralna
|
10 lipca 1942 |
Błażek opętany
Władysław Ludwik Anczyc
postać: Salusia reżyseria: Skwierczyński Leopold teatr: Lotnicza Czołówka Teatralna
|
10 lipca 1942 |
Pan Benet
Aleksander Fredro
postać: Paulina reżyseria: Skwierczyński Leopold teatr: Lotnicza Czołówka Teatralna
|
31 grudnia 1942 |
Gwałtu, co się dzieje
Aleksander Fredro
postać: Urszula reżyseria: Skwierczyński Leopold teatr: Lotnicza Czołówka Teatralna
|
4 maja 1943 |
Na dobranoc Berlin, na dzień dobry Kiel
Stanisław Kotwicz
forma twórczości: role teatr: Lotnicza Czołówka Teatralna
|
6 września 1943 |
Ty pójdziesz górą
Zygmunt Nowakowski
postać: Polska kobieta reżyseria: Nowakowski Zygmunt teatr: Lotnicza Czołówka Teatralna
|
6 lutego 1944 |
Druga wyspa
S.M. Marvey, T. Semp
postać: Janina Solska reżyseria: Laskowski Stefan teatr: Lotnicza Czołówka Teatralna
|
9 grudnia 1944 |
Hejnał krakowski
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Kotwicz Stanisław teatr: Lotnicza Czołówka Teatralna
|
27 kwietnia 1949 |
Sami swoi (Zdarzyło się w czasie żniw)
Jerzy Pietrkiewicz
postać: Genka reżyseria: Kielanowski Leopold teatr: Teatr Polski ZASP, Londyn
|
17 lipca 1949 |
Trzy wiosny
Edward Chudzyński
postać: Genka reżyseria: Kielanowski Leopold teatr: Teatr Polski ZASP, Londyn
|
30 września 1950 |
Sekretarka pana prezesa
Laszlo Fodor
forma twórczości: role reżyseria: Kielanowski Leopold teatr: Teatr Polski ZASP, Londyn
|