7 czerwca 1958 |
Mieszczanie
Maksym Gorki
postać: Biezsjemienow Wasilij Wasiljewicz reżyseria: Chaberski Emil teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
10 października 1958 |
Elżbieta królowa Anglii
Ferdinand Bruckner
postać: Głos I reżyseria: Szletyński Henryk teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
10 października 1958 |
Elżbieta królowa Anglii
Ferdinand Bruckner
postać: Książę Tajo reżyseria: Szletyński Henryk teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
29 stycznia 1959 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Aktor III reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
29 stycznia 1959 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Bernardo reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
29 stycznia 1959 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Francisco reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
7 lutego 1959 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
postać: Stiepan reżyseria: Chmielewski Zygmunt teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
25 czerwca 1959 |
Pod mlecznym lasem
Dylan Thomas
postać: Piekarz Dajchleb reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
25 czerwca 1959 |
Pod mlecznym lasem
Dylan Thomas
postać: Topielec II reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
25 czerwca 1959 |
Pod mlecznym lasem
Dylan Thomas
postać: Utah Watkins reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
10 grudnia 1959 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kanclerz reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
10 grudnia 1959 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Pustelnik reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
5 marca 1960 |
Ladacznica z zasadami
Jean-Paul Sartre
postać: Fred reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
9 kwietnia 1960 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: Probierczyk reżyseria: Kulmowa Joanna teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
20 czerwca 1960 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Klaudiusz reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
16 maja 1961 |
Ludobójca
Jarecki Andrzej
postać: Rudolf Hoess reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
7 listopada 1961 |
Obrona Ksantypy
Ludwik Hieronim Morstin
postać: Parrasjos reżyseria: Rodziewicz Aleksander teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
29 listopada 1961 |
Bar Wszystkich Świętych
Jerzy Broszkiewicz
postać: Patron reżyseria: Mazurkiewicz Lesław teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
16 stycznia 1962 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Nieznajomy reżyseria: Sobolewski Ryszard teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
16 stycznia 1962 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Spiskowy reżyseria: Sobolewski Ryszard teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
16 stycznia 1962 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Szatan reżyseria: Sobolewski Ryszard teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
24 kwietnia 1962 |
Idiotka
Marcel Achard
postać: Kamil Sevigne reżyseria: Grywińska-Adwentowicz Irena teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
24 kwietnia 1962 |
Idiotka
Marcel Achard
postać: Strażnik więzienny reżyseria: Grywińska-Adwentowicz Irena teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
23 lutego 1963 |
Nagi król
Eugeniusz Szwarc
postać: Premier reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
28 kwietnia 1963 |
Fizycy
Friedrich Dürrenmatt
postać: Jan Wilhelm Mobius reżyseria: Żuchniewski Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
28 kwietnia 1963 |
Fizycy
Friedrich Dürrenmatt
postać: Lekarz sądowy reżyseria: Żuchniewski Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
29 lutego 1964 |
Bracia
Zdzisław Wróbel
postać: Zygmunt Hański reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
19 kwietnia 1964 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Żebrak I reżyseria: Konic Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
5 lipca 1964 |
Królowa przedmieścia
Krumłowski Konstanty
postać: Franek;Peleryniarz;Żołnierz II reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
20 grudnia 1964 |
Przygody dobrego wojaka Szwejka
Jaroslav Hašek
postać: Por. Lukasz reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
20 marca 1965 |
Matka Courage i jej dzieci
Bertolt Brecht
postać: Kucharz reżyseria: Mak Zbigniew teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
1 maja 1965 |
Przychodzę opowiedzieć
Jerzy Broszkiewicz
postać: Jan reżyseria: Konieczka Hieronim teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
9 października 1965 |
Dzieci słońca
Maksym Gorki
postać: Borys Nikołajewicz Czepurnoj reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
12 marca 1966 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Jan Sobolewski reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
12 marca 1966 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Jeden z chóru reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
12 marca 1966 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
24 czerwca 1966 |
Mordercy i świadkowie
Polanowski Tadeusz
postać: Ruby reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
1 października 1966 |
Otello
William Shakespeare
postać: Jago reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
1 października 1966 |
Otello
William Shakespeare
postać: Obywatel Cypru reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
9 grudnia 1966 |
Meteor
Friedrich Dürrenmatt
postać: Emanuel Lutz reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
17 lutego 1967 |
Jesienny ogród
Lillian Hellman
postać: Edward Crossman reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
17 kwietnia 1967 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Człowiek reżyseria: Marzec Janusz teatr: Teatr „13 Muz”, Szczecin
|
24 maja 1967 |
Przygoda z Vaterlandem
Kruczkowski Leon
postać: Hummel reżyseria: Rodziewicz Aleksander teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
29 września 1967 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Jerzy reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
3 grudnia 1967 |
Wujaszek Wania
Czechow Antoni
postać: Ilia Tielegin reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
23 lutego 1968 |
Pan Wokulski
Bolesław Prus
postać: Lisiecki reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
23 lutego 1968 |
Pan Wokulski
Bolesław Prus
postać: Szpigelman reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
4 maja 1968 |
Cesarsko-królewski narzeczony
Ludwik Askenazy
postać: Pisarz reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
14 maja 1968 |
Cały ogień na mnie
Stefan Artowski
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
9 czerwca 1968 |
Chwiejna równowaga
Edward Albee
postać: Harry reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
22 września 1968 |
Królowa przedmieścia
Krumłowski Konstanty
postać: Pan I reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
9 listopada 1968 |
Brzeg
Ryszard Liskowacki
postać: Ppor. Wolny reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
10 lutego 1969 |
Historia o starym wdowcu
Peter Joche
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
14 lutego 1969 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Kaznodzieja reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
14 lutego 1969 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Maska reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
20 kwietnia 1969 |
Rzecz listopadowa
Ernest Bryll
postać: Obcy reżyseria: Skuszanka Krystyna, Krasowski Jerzy teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
12 czerwca 1969 |
Henryk IV
Shakespeare William
postać: Owen Glendower reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
11 września 1969 |
Król w kraju rozkoszy
Franciszek Zabłocki
postać: Król reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
21 listopada 1969 |
Maskarada
Iwaszkiewicz Jarosław
postać: Żukowskij reżyseria: Staszewski Czesław teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
10 maja 1970 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Żyd reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
30 maja 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Książę Parmy reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
5 listopada 1970 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Łopachin Jermołaj Alieksiejewicz reżyseria: Wawrzyniak Mirosław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 lutego 1971 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Pankracy reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
3 kwietnia 1971 |
Żeglarz
Jerzy Szaniawski
postać: Rektor reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 czerwca 1971 |
Rachunek nieprawdopodobieństwa
Jurandot Jerzy
postać: Profesor reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 października 1971 |
Doktor Faust
Christopher Marlowe
postać: Korneliusz reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
29 grudnia 1971 |
Łaźnia
Włodzimierz Majakowski
postać: Iwan Iwanowicz reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 marca 1972 |
Romans z wodewilu
Krzemiński Władysław
postać: Radca Alfons Kłaczek reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 lutego 1973 |
Koniec księgi VI
Jerzy Broszkiewicz
postać: Płotowski reżyseria: Żukowska Teresa teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
6 listopada 1973 |
Bracia Karamazow
Fiodor Dostojewski
postać: Piotr Aleksandrowicz Miusow reżyseria: Hellwig-Górzyński Lech teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
26 stycznia 1974 |
Sen
Felicja Kruszewska
postać: Wódz Czarnych wojsk reżyseria: Hebanowski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
4 maja 1974 |
Arlekin z Zielonego Przylądka
Evaristo Gherardi
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Drissi Abdellah teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
4 maja 1974 |
Arlekin z Zielonego Przylądka
Evaristo Gherardi
postać: Kapitan reżyseria: Drissi Abdellah teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
29 maja 1976 |
Ryszard II
Shakespeare William
postać: Lord Ross (gościnnie) reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 października 1976 |
Czajka
Antoni Czechow
postać: Piotr Sorin reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 grudnia 1976 |
Taniec śmierci
August Strindberg
postać: Edgar reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1977 |
Czerwona magia
Michel de Ghelderode
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wróbel Zbigniew teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1977 |
Czerwona magia
Michel de Ghelderode
postać: Mnich reżyseria: Wróbel Zbigniew teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 maja 1977 |
Dziewięćdziesiąty trzeci
Stanisława Przybyszewska
postać: De la Meuge reżyseria: Kusza Jarosław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
7 listopada 1977 |
Casus Herostrates
Grigorij Gorin
forma twórczości: role reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr „13 Muz”, Szczecin
|
26 listopada 1977 |
Rzeźnia
Sławomir Mrożek
forma twórczości: role reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
4 lutego 1978 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Podkomorzy reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
21 października 1978 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Simeonow Piszczyk Borys Borysowicz reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
19 maja 1979 |
Dwór nad Narwią
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Jenerał reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
28 czerwca 1979 |
Dacza
Ireneusz Iredyński
postać: Sąsiad reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
9 października 1979 |
Co u pana słychać?
Krzysztof Kąkolewski
postać: Doleżalek reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
8 grudnia 1979 |
Fantazy, czyli Nowa Dejanira
Juliusz Słowacki
postać: Wołdemar Hawryłowicz reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 maja 1980 |
Biorę z tobą ślub
Jadwiga Wilanowska
postać: Kubacki reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
13 grudnia 1980 |
Lilla Weneda
Juliusz Słowacki
postać: Derwid reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
6 marca 1981 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Menelaus reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 września 1981 |
Łyżki i księżyc
Emil Zegadłowicz
postać: Prezydent Ministrów i Minister Spraw Wojskowych reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
15 stycznia 1982 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Hetman reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
15 stycznia 1982 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Stolarz reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 lutego 1982 |
Inferno
August Strindberg
postać: Rotmistrz reżyseria: Wróbel Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
17 września 1982 |
Caligula
Albert Camus
postać: II Patrycjusz reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
10 grudnia 1982 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Książę Himalaj reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
25 lutego 1983 |
Czekając na Godota
Samuel Beckett
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Hebanowski Stanisław, Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
25 lutego 1983 |
Czekając na Godota
Samuel Beckett
postać: Estragon reżyseria: Hebanowski Stanisław, Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
25 marca 1983 |
Gyubal Wahazar, czyli Na Przełęczach Bezsensu
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: I kat reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
18 czerwca 1983 |
Kobieta, która zabiła...
Sydney Garrick
postać: John Morland reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
7 października 1983 |
Cud
Gyorgy Schwajda
postać: Vilmos Schuster reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
16 grudnia 1983 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Pankracy reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
23 marca 1984 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Towarzysz Szczuka reżyseria: Maciejowski Jan, Gryzik Antoni teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
28 października 1984 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Kupiec reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
28 października 1984 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Pan reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
6 grudnia 1984 |
Farfurka królowej Bony
Anna Świrszczyńska
postać: Profesor Akademii Jagiellońskiej reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
8 marca 1985 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
postać: Ciuciumkiewicz reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
12 maja 1985 |
Kreacja
Iredyński Ireneusz
postać: Pan reżyseria: Kijański Tadeusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
12 maja 1985 |
Kreacja
Iredyński Ireneusz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kijański Tadeusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
7 grudnia 1985 |
Sługa Don Kiszota
Bąk Wojciech
forma twórczości: role reżyseria: May Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
1 czerwca 1986 |
Za siedmioma strunami
Klimowski Tadeusz
postać: Król Jan bez Tonacji reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
19 października 1986 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Borys Simeonow-Piszczyk reżyseria: Wilkin Aleksander teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
18 stycznia 1987 |
Indyk
Sławomir Mrożek
postać: Książę reżyseria: Szubarczyk Antoni teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 marca 1987 |
Życie jest snem
Pedro Calderon de la Barca
postać: Clarin reżyseria: May Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 marca 1987 |
Życie jest snem
Pedro Calderon de la Barca
postać: Dworzanin IV reżyseria: May Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
15 listopada 1987 |
Mandat
Erdman Nikołaj
postać: Stefan Stefanowicz reżyseria: Wilkin Aleksandr teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
17 stycznia 1988 |
Dawno, dawno, sto nut temu
Tadeusz Klimowski
postać: Król Jan VII reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 marca 1988 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: May Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 marca 1988 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
postać: Lebiediew reżyseria: May Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
6 listopada 1988 |
Księżniczka Turandot
Fischerova Daniela
postać: Barach reżyseria: Hromada Frantisek teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
11 grudnia 1988 |
Ostatnia noc Sokratesa
Canew Stefan
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
26 lutego 1989 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
26 lutego 1989 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Książę Ignacy reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
21 października 1989 |
Doktor Żywago
Borys Pasternak
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
21 października 1989 |
Doktor Żywago
Borys Pasternak
postać: Wuj Mikołaj reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
26 listopada 1989 |
Protest
Václav Havel
postać: Staniek reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
18 lutego 1990 |
Bóg
Woody Allen
postać: Parka. Bob reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
25 marca 1990 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Abram reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
25 marca 1990 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Annasz reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
15 września 1990 |
Pamiętnik wariata
Gogol Mikołaj wg
postać: Smutny pan reżyseria: Kowalski Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
14 października 1990 |
Panna Tutli-Putli
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Król wyspy Tua-Tua reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
19 stycznia 1991 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Gralon reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr Polski, Szczecin
|