13 maja 1979 |
Wielki, mały król
Kulmowa Joanna
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 listopada 1980 |
Burza
William Shakespeare
postać: Antonio reżyseria: Leszczyński Jerzy teatr: Teatr Wizji i Ruchu, Lublin
|
10 kwietnia 1981 |
Żelazny chłopiec
Jordan Radiczkow
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
28 października 1981 |
Maskarada
Iwaszkiewicz Jarosław
postać: Georges d`Anthes reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 stycznia 1982 |
Król w kraju rozkoszy
Franciszek Zabłocki
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek T. teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
25 kwietnia 1982 |
Dzielny ołowiany żołnierzyk
Henryk Lotar
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
3 maja 1982 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
forma twórczości: układ ruchu reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 maja 1982 |
Menażeria kapitana Ali
Kern Ludwik Jerzy
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Rudnicki Tadeusz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
29 maja 1982 |
Zaczarowane pantofelki
Paul Kester
forma twórczości: asystent reżysera, ruch sceniczny reżyseria: Konic Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 maja 1982 |
Zaczarowane pantofelki
Paul Kester
postać: Jemmo reżyseria: Konic Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 września 1982 |
Madame Sans-Gene
Victorien Sardou
postać: Asystent Eternela reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 września 1982 |
Madame Sans-Gene
Victorien Sardou
postać: Mameluk reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 grudnia 1982 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Józek Tempe reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 marca 1983 |
Szelmostwa Skapena
Molière
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wałaszek Marek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
25 listopada 1983 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Lokaj Idalii reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 stycznia 1984 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Pan z przedziałkiem reżyseria: Gliński Marek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 maja 1984 |
Próba adaptacji
Irosław Szymański
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kruczkowski Roman teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 października 1985 |
Fajtałek i jego przyjaciele
Roman Kaczanow, Edward Uspieński
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Jóźwicki Andrzej teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 grudnia 2001 |
Wertep
Wałerij Szewczuk
forma twórczości: choreografia reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|