20 lutego 1971 |
Gra w zabijanego
Eugène Ionesco
postać: Pan reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: PWST, Kraków
|
20 lutego 1971 |
Gra w zabijanego
Eugène Ionesco
forma twórczości: role reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: PWST, Kraków
|
12 marca 1972 |
Dramat bez tytułu (Horsztyński)
Juliusz Słowacki
postać: Karzeł reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
3 czerwca 1972 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
3 czerwca 1972 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
10 września 1972 |
Bitwa pod Raszynem
Kazimierz Braun
postać: Rotmistrz reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 stycznia 1973 |
Syn słońca
Stanisław Weremczuk
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 stycznia 1973 |
Syn słońca
Stanisław Weremczuk
postać: Jan, Rotmistrz Słupecki reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 czerwca 1973 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: role reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 września 1973 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Juryś reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 marca 1974 |
Szczęśliwe wydarzenie
Sławomir Mrożek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 marca 1974 |
Szczęśliwe wydarzenie
Sławomir Mrożek
postać: Starzec reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 października 1974 |
Krakowiacy i Górale, czyli Zabobon
Jan Nepomucen Kamiński
postać: Bryndas reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 lutego 1975 |
Komu bije dzwon
Hemingway Ernest
postać: Robert Jordan reżyseria: Zamkow Lidia teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 czerwca 1976 |
Anna Livia
James Joyce
postać: Mężczyzna reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
20 października 1976 |
Matka Courage i jej dzieci
Bertolt Brecht
postać: Żołnierz, Chłop reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
19 grudnia 1976 |
Segmentowcy
Edward Redliński
postać: Antoni reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
21 maja 1977 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Hrabia Hufnagiel reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
8 października 1977 |
+++ (trzema krzyżykami)
Helmut Kajzar
postać: Antonin Artaud reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
8 października 1977 |
+++ (trzema krzyżykami)
Helmut Kajzar
postać: Artaud reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
8 października 1977 |
Opowieść sceniczna o Aleksandrze Błoku
Aleksander Sztejn
postać: Trzynasty reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
23 kwietnia 1978 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Jankowski reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
23 kwietnia 1978 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
20 maja 1979 |
Prometeusz w okowach
Ajschylos
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Preston Travis teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
20 maja 1979 |
Prometeusz w okowach
Ajschylos
postać: Hefajstos, Hermes reżyseria: Preston Travis teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
25 września 1980 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Górnik reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
19 grudnia 1980 |
Krasnoludki, krasnoludki
Kijonka Tadeusz
postać: Pirat;Aktor;Czarownica reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
8 lutego 1981 |
Elektra, moja miłość
László Gyurkó
postać: Gwardzista reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
23 maja 1981 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Pułkownik Fichcik reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
5 grudnia 1981 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
5 grudnia 1981 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: Paź reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
14 listopada 1982 |
Gałązka rozmarynu
Zygmunt Nowakowski
postać: Juhas reżyseria: Hutek Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
12 marca 1983 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Jack Brown zwany Tygrysem reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
6 maja 1983 |
Ozimina
Wacław Berent
postać: Komierowski reżyseria: Maj Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
10 grudnia 1983 |
Opiekun mojej żony
Feydeau Georges wg
postać: Charancon reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
25 marca 1984 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Anioł Stróż reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
25 marca 1984 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Strzelec reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
28 marca 1985 |
Huśtawka
Cy Coleman
postać: Jerry Ryan reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
2 czerwca 1985 |
Z życia glist
Enquist Per Olov
postać: Hans Christian Andersen reżyseria: Szulczyński Wojciech teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
14 marca 1986 |
Proces
Franz Kafka
postać: Widz przesłuchania reżyseria: Hutek Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
14 marca 1986 |
Proces
Franz Kafka
postać: Człowiek z szablą reżyseria: Hutek Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
15 czerwca 1986 |
Tytus, Romek i A’Tomek
Anna Amarylis, Jerzy Bom
postać: Docent Pokrętny reżyseria: Markowska Ewa teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
18 października 1986 |
Prawdziwe dzieje A Ku
Hein Christoph
postać: A Ku reżyseria: Hutek Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
28 marca 1987 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Czepiec reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
2 maja 1988 |
Monte Cassino
Kruk Paweł
postać: Żołnierz lekarz pierwszy reżyseria: Kruk Paweł teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
21 maja 1988 |
Samobójca
Nikołaj Erdman
postać: Aleksandr Pietrowicz Kałabuszkin reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
11 grudnia 1988 |
Choinka u Iwanowów
Aleksander Wwiedenski
postać: Sędzia II reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
11 grudnia 1988 |
Choinka u Iwanowów
Aleksander Wwiedenski
postać: Trumniarz reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
4 marca 1989 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Pułkownik Fichcik reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
11 maja 1989 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Kozak reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
28 maja 1989 |
Obywatel Pekosiewicz
Tadeusz Słobodzianek
postać: Pułkownik Śnieżko reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
2 grudnia 1989 |
Rozwód Figara
Ödön von Horváth
postać: Pedrillo reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
12 stycznia 1991 |
Pieszo
Sławomir Mrożek
postać: Ojciec reżyseria: Pawlicki Michał teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
18 maja 1991 |
Szelmostwa Lisa Witalisa
Brzechwa Jan
postać: Tenor reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
23 listopada 1991 |
Mechaniczna pomarańcza
Antony Burgess
postać: Naczelny reżyseria: Falk Feliks teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
31 grudnia 1991 |
Krótki pamiętnik Jakóba Czarnieckiego
Władysław Ludwik Anczyc
postać: Grzegorz reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
27 listopada 1993 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Rotmistrz reżyseria: Brzoza Zbigniew teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
1 października 1995 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Głos Pana (gościnnie) reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
25 marca 1996 |
Słupnik
Marczewski Andrzej Maria
postać: Słupnik reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: przedstawienie impresaryjne
|
17 października 1996 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Faust reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Studio Teatr Test (Teatr Mentalny), Warszawa
|
15 listopada 1996 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Głos Pana reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
13 maja 1998 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Studio Teatr Test (Teatr Mentalny), Warszawa
|
10 grudnia 2001 |
Arszenik i stare koronki
Joseph Kesselring
postać: Gibbs reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Sabat, Warszawa
|
16 października 2002 |
Przed sklepem jubilera
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Jubiler reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Studio Teatr Test (Teatr Mentalny), Warszawa
|
18 stycznia 2008 |
Moniuszkowo
Stanisław Moniuszko
postać: Dziad reżyseria: Dziekan Barbara teatr: przedstawienie impresaryjne
|
31 marca 2012 |
Prorok Ilja
Tadeusz Słobodzianek
postać: Ojciec reżyseria: Spišák Ondrej teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|