17 listopada 1959 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Stolnik reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Teatr Muzyczny Opery i Operetki, Bydgoszcz
|
17 listopada 1959 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Wacław reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Teatr Muzyczny Opery i Operetki, Bydgoszcz
|
7 lutego 1960 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Faun reżyseria: Sauk Robert teatr: Teatr Muzyczny Opery i Operetki, Bydgoszcz
|
7 lutego 1960 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Zefir reżyseria: Sauk Robert teatr: Teatr Muzyczny Opery i Operetki, Bydgoszcz
|
16 października 1961 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: role reżyseria: Slezak Ryszard teatr: Teatr Muzyczny Opery i Operetki, Bydgoszcz
|
7 maja 1962 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Romeo Montechi reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Teatr Muzyczny Opery i Operetki, Bydgoszcz
|
7 maja 1962 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Tybalt reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Teatr Muzyczny Opery i Operetki, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 1964 |
Balety polskie
Konrad Pałubicki
forma twórczości: role reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 1964 |
Balety polskie
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: role reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 1964 |
Balety polskie
Karol Kurpiński
postać: Starosta reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
8 czerwca 1964 |
Carmen
Georges Bizet
forma twórczości: role reżyseria: Szczepański Zygmunt teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
19 lipca 1964 |
Brewerie czartowskie
Joanna Kulmowa
forma twórczości: choreografia reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
17 stycznia 1965 |
Mazepa
Słowacki Juliusz
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Brodzikowski Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
24 czerwca 1965 |
Pani prezesowa
Hennequin Maurice,Veber Pierre
forma twórczości: opracowanie choreograficzne reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
29 czerwca 1965 |
Fra Diavolo
Daniel François Esprit Auber
forma twórczości: choreografia reżyseria: Żerdzicki Sławomir teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
15 stycznia 1966 |
Kaligula
Albert Camus
forma twórczości: choreografia reżyseria: Poręba Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 lutego 1966 |
Jadzia wdowa
Ryszard Ruszkowski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
14 kwietnia 1966 |
Mój brat niepoprawny
Oscar Wilde
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
3 maja 1966 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Diabeł reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
3 maja 1966 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Diabeł Eunuch reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
3 maja 1966 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Diabeł Karczmarz reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
28 czerwca 1966 |
Wesoła wdówka
Franz Lehár
forma twórczości: role reżyseria: Bursztynowicz Tadeusz teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
1 lipca 1968 |
Aida
Giuseppe Verdi
postać: Niewolnik reżyseria: Żerdzicki Sławomir teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
18 października 1968 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
forma twórczości: role reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 października 1968 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 kwietnia 1970 |
Szkic do portretu
Program składany
forma twórczości: role reżyseria: Koszutska Olga teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
14 grudnia 1971 |
Bal w Operze
Richard Heuberger
forma twórczości: role reżyseria: Hamšik Vladislav teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
20 marca 1972 |
Poławiacze pereł
Bizet Georges
postać: Akrobata reżyseria: Kosiński Stefan teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
18 grudnia 1972 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
18 grudnia 1972 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Rothart reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
18 grudnia 1972 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
24 lutego 1973 |
Zwady miłosne
Molière
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Drissi Abdellah teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
27 lutego 1973 |
Choreomatic 14
Johann Sebastian Bach
forma twórczości: asystent choreografa teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
27 lutego 1973 |
Choreomatic 14
Johann Sebastian Bach
forma twórczości: role teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
25 listopada 1973 |
120 przygód Koziołka Matołka
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
21 października 1974 |
Hrabia Luxemburg
Franz Lehár
forma twórczości: role reżyseria: Wiza Andrzej teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
21 października 1974 |
Hrabia Luxemburg
Franz Lehár
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Wiza Andrzej teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
21 października 1974 |
Hrabia Luxemburg
Franz Lehár
postać: Chłopiec reżyseria: Wiza Andrzej teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
10 listopada 1974 |
Trzy białe strzały
Jan Makarius
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 1975 |
Kniaź Igor
Aleksander Borodin
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Żerdzicki Sławomir teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 1975 |
Kniaź Igor
Aleksander Borodin
postać: Wódz I reżyseria: Żerdzicki Sławomir teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
15 grudnia 1975 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Gruszkówna Krystyna teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
15 grudnia 1975 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
postać: Kruk reżyseria: Gruszkówna Krystyna teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
15 grudnia 1975 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
postać: Mędrek reżyseria: Gruszkówna Krystyna teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
15 grudnia 1975 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
postać: Mistrz ceremonii reżyseria: Gruszkówna Krystyna teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
25 lutego 1978 |
Wszystko do Desy
Pruss Zdzisław
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
23 października 1978 |
Kraina uśmiechu
Franz Lehár
forma twórczości: role reżyseria: Langer Leon teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
14 listopada 1987 |
Kiedy umiera poeta, czyli Mister Sex
Jacek Janczarski
postać: Juliusz (gościnnie) reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|