21 września 1962 |
Ifigenia w Taurydzie
Johann Wolfgang Goethe
postać: Ifigenia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
14 grudnia 1962 |
Gwiazda Sewilli
Lope de Vega
postać: Matylda reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
23 lutego 1963 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
23 lutego 1963 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Córka reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
15 czerwca 1963 |
Pokusa
Gawlik Jan Paweł
postać: Dziewczyna reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
14 września 1963 |
Ifigenia w Taurydzie
Johann Wolfgang Goethe
postać: Ifigenia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
22 listopada 1963 |
Pokusa
Gawlik Jan Paweł
postać: Dziewczyna reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Nowy (filia Teatru Polskiego), Poznań
|
14 grudnia 1963 |
Don Juan
Molière
postać: Marcysia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
9 listopada 1964 |
Niebezpieczne związki
Choderlos de Laclos
postać: Cecylia de Volanges reżyseria: Hebanowski Stanisław teatr: Teatr „5”, Poznań
|
16 listopada 1965 |
Marchołt gruby a sprośny
Kasprowicz Jan
postać: II Panna Leśna;II Głos z tłumu reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
19 lutego 1966 |
Z miłości się umiera
Griffi Giuseppe Patroni
postać: Teodora reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Teatr Nowy (filia Teatru Polskiego), Poznań
|
16 kwietnia 1966 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
postać: Justysia reżyseria: Drewicz Stefan teatr: Teatr Nowy (filia Teatru Polskiego), Poznań
|
1 lipca 1966 |
Bliźniaki z Wenecji
Carlo Goldoni
postać: Beatricze reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Nowy (filia Teatru Polskiego), Poznań
|
13 listopada 1966 |
Trojanki
Eurypides-Sartre
postać: Kobieta trojańska (Chór) reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Teatr Nowy (filia Teatru Polskiego), Poznań
|
17 września 1967 |
Bliźniaki z Wenecji
Carlo Goldoni
postać: Beatricze reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 stycznia 1968 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Modelka reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 stycznia 1968 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Panna reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 stycznia 1968 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Tancerka reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 stycznia 1968 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 maja 1968 |
Róża
Stefan Żeromski
postać: Pomocnica prelegenta reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 czerwca 1968 |
Czarowna noc
Sławomir Mrożek
postać: Osoba III reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 listopada 1968 |
Ballada wigilijna, czyli jak Marek, Jan, Mateusz i Łukasz z Teatru Ludowego do Betlejem szli
Ernest Bryll
postać: Anioł Wesoły reżyseria: Jun Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
26 lutego 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Silvia reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 czerwca 1970 |
W rytmie Słońca
Urszula Kozioł
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Litwiniec Bogusław teatr: Teatr Kalambur, Wrocław
|
8 lipca 1970 |
Niezwykła przygoda
Janusz Odrowąż
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 lipca 1970 |
Niezwykła przygoda
Janusz Odrowąż
postać: Pani reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 listopada 1970 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 listopada 1970 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: III Dama reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 grudnia 1970 |
Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Góralka IV reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 lutego 1971 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 lutego 1971 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Laura reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 kwietnia 1971 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Dziewczyna reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 lipca 1971 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Panna Aniela reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 marca 1972 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
postać: Aleksandra reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 1972 |
Farsa mrocznych
Michel de Ghelderode
postać: Kremisia reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 listopada 1972 |
Klęska
Aleksander Fadiejew
forma twórczości: role reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 stycznia 1973 |
Oby nam się!
Bertolt Brecht
postać: Siostra reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 stycznia 1973 |
Oby nam się!
Aleksander Bednarz
postać: Panna młoda reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 stycznia 1973 |
Oby nam się!
Michaił Zoszczenko
postać: Gość reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 maja 1973 |
Wesele hrabiego Orgaza
Roman Jaworski
postać: Książę Omar reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 grudnia 1973 |
Sen nocy letniej
Marek Ałaszewski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pankiewicz Krzysztof teatr: Operetka Warszawska, Warszawa
|
30 grudnia 1973 |
Sen nocy letniej
Marek Ałaszewski
postać: Helena reżyseria: Pankiewicz Krzysztof teatr: Operetka Warszawska, Warszawa
|
31 maja 1974 |
Zamek na Czorsztynie
Karol Kurpiński
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bordowicz Maciej Z. teatr: Operetka Warszawska, Warszawa
|
25 października 1975 |
Dorożka Hermengildy
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: role reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
6 grudnia 1975 |
Sąd nieostateczny
Koecher Jan
postać: Dama reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
21 lutego 1976 |
Hedda Gabler
Henrik Ibsen
postać: Berta reżyseria: Pawlicki Michał teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
15 listopada 1977 |
Burza
Aleksander Ostrowski
postać: Pani reżyseria: Brejdygant Stanisław teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
5 marca 1983 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Niańka reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
6 maja 1983 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Anna reżyseria: Fryźlewicz Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
12 października 1986 |
Święto Rasy Hiszpańskiej
Krzyżanowski Jan
postać: Widz reżyseria: Krzyżanowski Jan teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
1 grudnia 1993 |
Koncert Świętego Owidiusza
Antonio Buero Vallejo
postać: Matka Przełożona reżyseria: Pacocha Jacek teatr: przedstawienie impresaryjne
|
24 kwietnia 2016 |
Nos
Mikołaj Gogol
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewski Janusz teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|