1 marca 1998 |
Rekonstrukcja poety
Zbigniew Herbert
postać: Elpenor reżyseria: Kierc Bogusław teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
7 marca 1998 |
O miłości, pieniądzach ...
Brecht Bertolt wg
forma twórczości: role reżyseria: Knothe Gosta teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
27 marca 1998 |
Kobieta i mężczyzna przed końcem...
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Kamiński Dariusz teatr: Piwnica przy Krypcie, Szczecin
|
16 maja 1998 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Goniec reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
15 listopada 1998 |
Bohema od Villona do Cohena
Kamiński Dariusz
forma twórczości: role reżyseria: Kamiński Dariusz teatr: Piwnica przy Krypcie, Szczecin
|
30 listopada 1998 |
Antygona
Sofokles
postać: Hajmon (gościnnie) reżyseria: Kruczkowski Roman teatr: Scena ZASP, Lublin
|
23 grudnia 1998 |
Wieszczoł ...
Mickiewicz Adam wg
forma twórczości: role reżyseria: Kamiński Dariusz teatr: Piwnica przy Krypcie, Szczecin
|
6 marca 1999 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Kruk, Ptak reżyseria: Pasieczny Marek teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
8 stycznia 2000 |
Szachy
Andersson B.,Alvaeus B.,Rice T
postać: Frederick Trumper; Sergievski reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
15 stycznia 2000 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Elf z orszaku Tytanii reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
2 kwietnia 2000 |
Kupcie jaja
Recital piosenek żydowskich
forma twórczości: role teatr: Piwnica przy Krypcie, Szczecin
|
24 listopada 2000 |
Kabaret za trzy grosze
Bertolt Brecht
forma twórczości: role reżyseria: Kamiński Dariusz teatr: Piwnica przy Krypcie, Szczecin
|
3 marca 2001 |
Miłość na Krymie
Sławomir Mrożek
postać: Marynarz I reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
31 marca 2001 |
West Side Story
Leonard Bernstein
postać: Ekszyn reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Opera na Zamku, Szczecin
|
31 marca 2001 |
West Side Story
Leonard Bernstein
postać: Riff reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Opera na Zamku, Szczecin
|
1 lipca 2001 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
postać: Wiktor reżyseria: Kamza Paweł teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
19 października 2001 |
Melodie Broadway`u
Musical show
forma twórczości: role reżyseria: Solone Barry teatr: Opera na Zamku, Szczecin
|
28 października 2001 |
Zima
Jewgienij Griszkowiec
postać: Żołnierz 1 reżyseria: Papis Jacek teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
24 listopada 2001 |
Don Juan
Molière
postać: Pokurcz reżyseria: Bubień Andrzej teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
23 lutego 2002 |
Variatka
Osiecka Agnieszka wg
postać: Toni reżyseria: Ziniewicz Piotr teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
6 października 2002 |
Chicago
John Kander
postać: Mistrz ceremonii reżyseria: Korwin Maciej, Staniek Jarosław teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
28 grudnia 2002 |
Okno Mistrza Świata
Wojciech Głuch
postać: Nogopisarz reżyseria: Buchwald Jan teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
27 września 2003 |
Sceny miłosne dla dorosłych
Zbigniew Książek
forma twórczości: role reżyseria: Michalski Igor teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
17 kwietnia 2004 |
Dracula
Karel Svoboda
postać: Scapino reżyseria: Korwin Maciej, Staniek Jarosław teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
17 kwietnia 2004 |
Dracula
Karel Svoboda
forma twórczości: role reżyseria: Korwin Maciej, Staniek Jarosław teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
22 października 2004 |
Jojne pisze list
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: realizacja teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
22 października 2004 |
Jojne pisze list
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
8 stycznia 2005 |
Pięciu braci Moe
Jordan Louis
postać: Nomax reżyseria: Lubaszenko Olaf teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
12 kwietnia 2005 |
Słowa Jacek Kaczmarski
Kaczmarski Jacek wg
forma twórczości: role reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
16 grudnia 2005 |
Przejście przez morze. Kolęda
Bryll Ernest
postać: Tekściarz reżyseria: Korwin Maciej, Szyc Bernard teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
20 stycznia 2006 |
Dziś wieczorem Lola Blau
Georg Kreisler
forma twórczości: role reżyseria: Ozga Andrzej teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
31 marca 2006 |
Moscoviada
Andruchowycz Jurij
postać: Otto reżyseria: Starczynowski Dzidek teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
5 maja 2007 |
Fame
Steve Margoshes
postać: Mr Myers reżyseria: Staniek Jarosław teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
5 maja 2007 |
Fame
Steve Margoshes
forma twórczości: współpraca reżyserska reżyseria: Staniek Jarosław teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
29 września 2007 |
Francesco
Piotr Dziubek
postać: Jan a Capello reżyseria: Kościelniak Wojciech teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
29 czerwca 2019 |
Osiecka. Archipelagi
Agnieszka Osiecka
postać: Hans Akrobata, Bandyta Jan, Mr Green reżyseria: Bała Piotr teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
1 czerwca 2021 |
Wcięło Wiewióra, czyli Ekostrofa z kaszubskiego lasu
Kuba Kornacki
forma twórczości: reżyseria teatr: Studio Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
26 czerwca 2021 |
Marlena Dietrich. Iluzje
Jacek Bała
postać: Frank Sinatra. Chang (gościnnie) reżyseria: Bała Jacek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
8 października 2021 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Doktor Hugo reżyseria: Chorosiński Michał teatr: Teatr Klasyki Polskiej, Konstancin Jeziorna
|