22 grudnia 1996 |
Zwodna miłości!
Francois Villon
forma twórczości: role reżyseria: zespół teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
12 stycznia 1997 |
Niedźwiedź króla Gniewobora
Sikirycki Igor
postać: Adaś reżyseria: Zarewicz Ryszard teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
19 kwietnia 1997 |
Proces
Franz Kafka
postać: Klaun Trzeci reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
19 kwietnia 1997 |
Proces
Franz Kafka
postać: Student reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
19 kwietnia 1997 |
Proces
Franz Kafka
postać: Willem reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
25 maja 1997 |
Jaś i Małgosia
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Jaś reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
24 października 1997 |
Amfitrion
Molière
forma twórczości: role reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
24 października 1997 |
Amfitrion
Molière
postać: Polidas, Pauzykles reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
19 grudnia 1997 |
Szopa betlejemska
Jarecki Andrzej
postać: Kowalczyk reżyseria: Siemion Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
14 marca 1998 |
Powrót do domu
Pinter Harold
postać: Joey reżyseria: Galos Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 listopada 1998 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Jakub reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 listopada 1998 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Więzień reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 listopada 1998 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1998 |
Lot nad kukułczym gniazdem
Dale Wasserman
postać: Billy Bibbit reżyseria: Adamczyk Wojciech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 lutego 1999 |
Sonet
Wojtyszko Maciej
postać: Giovanni reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 marca 1999 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Malcolm reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 maja 1999 |
Szkoła mężów
Moliere
postać: Notariusz reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 września 1999 |
Pokój stołowy
Gurney A.R. Jr
postać: Arthur;Chłopiec;Architekt;... reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 stycznia 2000 |
Powtórka z Czerwonego Kapturka
Stalony-Dobrzański Andrzej
postać: Mały Wilk reżyseria: Suska Violetta teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 marca 2000 |
Most Królowej Jadwigi. Cz.I
Sulima-Kamiński Jerzy
postać: Ja reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 kwietnia 2000 |
Most Królowej Jadwigi. Cz.II
Sulima-Kamiński Jerzy
postać: Ja reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 listopada 2000 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Biondello reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
24 lutego 2001 |
Czwarta siostra
Janusz Głowacki
postać: Kola reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
19 maja 2001 |
Złoty sen w stanie nieważkości
Maksym Gorki
postać: Baron reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
8 grudnia 2001 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Pinokio reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
6 kwietnia 2002 |
Bal w Operze
Julian Tuwim
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
28 września 2002 |
Rodzina wampira
Wasilij Sigariew
postać: Sergiusz reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
7 grudnia 2002 |
Burza w Teatrze Gogo
Andrzej Maleszka
postać: Gogo reżyseria: Moszkowicz Jerzy teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
28 grudnia 2002 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Nauczyciel fechtunku reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
6 grudnia 2003 |
Przygody rozbójnika Rumcajsa
Ernest Bryll
postać: Gefrajter reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
17 stycznia 2004 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Richard Ratcliffe reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
12 czerwca 2004 |
Sztuka polityczna
Bugadze Łasza
postać: Naczelny Wiejski Weterynarz reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
6 grudnia 2004 |
Z twarzą przy ścianie
Anna Bednarska
forma twórczości: role reżyseria: Strzępka Monika teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
5 lutego 2005 |
Testament psa
Ariano Suassuna
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
5 lutego 2005 |
Testament psa
Ariano Suassuna
postać: Ksiądz reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
4 czerwca 2005 |
Pierścień i róża
Thackeray William Makepeace
postać: Wielki Kanclerz; Baletmistrz reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
28 stycznia 2006 |
Rosyjska poczta ludowa
Bogajew Oleg
postać: Marsjanin reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
8 kwietnia 2006 |
Płatonow
Antoni Czechow
postać: Wengierowicz reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|