1 maja 1996 |
Płatonow wiśniowy i oliwkowy
Antoni Czechow
postać: Wengierowicz reżyseria: Lupa Krystian teatr: PWST, Kraków
|
11 sierpnia 1996 |
Próby
Bogusław Schaeffer
forma twórczości: role reżyseria: zespół teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
22 listopada 1996 |
Proces
Franz Kafka
postać: Józef K. reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
18 stycznia 1997 |
Bzik tropikalny
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Jack Brzechajło reżyseria: Horst D'Albertis Grzegorz teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
31 stycznia 1998 |
Wspólny pokój
Zbigniew Uniłowski
postać: Edward Mokucki reżyseria: Kempa Iwona teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 maja 1998 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
postać: Feliks reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
23 października 1998 |
Lunatycy (Hugenau, czyli Rzeczowość)
Hermann Broch
postać: Nuchem Sussin reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 kwietnia 1999 |
Don Juan
Molière
postać: Piotrek reżyseria: Fiedor Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 listopada 1999 |
Kariera Artura Ui
Bertolt Brecht
postać: Ragg reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
25 marca 2000 |
Tryptyk Wyspiański
Stanisław Wyspiański
postać: Protesilas reżyseria: Fiedor Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
25 marca 2000 |
Tryptyk Wyspiański
Stanisław Wyspiański
postać: Meleager reżyseria: Fiedor Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
25 marca 2000 |
Tryptyk Wyspiański
Stanisław Wyspiański
postać: Agamemnon reżyseria: Fiedor Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 listopada 2000 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Leonard reżyseria: Nazar Krzysztof teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
3 marca 2001 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Gość reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
3 marca 2001 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Trofimow reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
1 czerwca 2001 |
Pan z wami ...
Tischner Józef wg
forma twórczości: role reżyseria: Kutryś Ewa teatr: PWST, Kraków
|
18 marca 2002 |
Wesele. Sceny
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: współpraca reżyserska reżyseria: Trela Jerzy teatr: PWST, Kraków
|
9 maja 2002 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Behemot reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 stycznia 2003 |
Polaroidy
Mark Ravenhill
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kotański Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 stycznia 2003 |
Polaroidy
Mark Ravenhill
postać: Tim reżyseria: Kotański Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
3 marca 2005 |
Krum
Hanoch Levin
postać: Bertoldo reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
12 marca 2005 |
Krum
Hanoch Levin
postać: Bertoldo reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 maja 2005 |
Zaratustra
.
postać: Mateusz reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 maja 2005 |
Zaratustra
.
postać: Wąż reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 października 2005 |
Ósmy dzień tygodnia
Marek Hłasko
postać: Monter, Robotnik reżyseria: Petras Armin teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 marca 2006 |
Językami mówić będą
Andrew Bovell
postać: Pete reżyseria: Kotański Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 marca 2006 |
Językami mówić będą
Andrew Bovell
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kotański Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 marca 2006 |
Językami mówić będą
Andrew Bovell
postać: Neil reżyseria: Kotański Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 marca 2006 |
Językami mówić będą
Andrew Bovell
postać: John reżyseria: Kotański Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 października 2006 |
Przedtem/potem
Roland Schimmelpfennig
postać: Mężczyzna Z Innego Miasta reżyseria: Miśkiewicz Paweł teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 lutego 2008 |
Factory 2
Krystian Lupa
postać: Ondine reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 września 2008 |
Piekarnia
Bertolt Brecht
postać: Agent nieruchomości Flamm/Chór reżyseria: Klemm Wojtek teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
26 września 2008 |
Blogi.pl
Alinka Bogusławska
forma twórczości: role reżyseria: Hajewska-Krzysztofik Małgorzata, Kaczmarek Szymon, Rychcik Radek teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 maja 2009 |
(A)pollonia
.
forma twórczości: role reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Nowy Teatr, Warszawa
|
5 stycznia 2010 |
Nadobnisie i koczkodany
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: opieka pedagogiczna teatr: PWST, Kraków
|
27 lutego 2010 |
Amfitrion
Heinrich von Kleist
postać: Jupiter reżyseria: Klemm Wojtek teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
27 marca 2011 |
Być albo nie być
Nick Whitby
postać: Józef Tura reżyseria: Peschel Milan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 stycznia 2012 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Stary Kordian reżyseria: Kaczmarek Szymon teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
13 lutego 2013 |
Przekleństwa niewinności
Jeffrey Eugenides
forma twórczości: opieka pedagogiczna reżyseria: Zaleski Łukasz teatr: PWST, Kraków
|
23 marca 2013 |
Poczet Królów Polskich
Marcin Cecko, Agnieszka Jakimiak, Sigismund Mrex, Szczepan Orłowski
postać: Henryk Walezy reżyseria: Garbaczewski Krzysztof teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 czerwca 2013 |
Być jak Steve Jobs. Bohaterowie polskiej transformacji. Ballada o lekkim zabarwieniu heroicznym
Michał Kmiecik
postać: Horn/Fatti reżyseria: Liber Marcin teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 października 2013 |
Do Damaszku
August Strindberg
postać: C (Cezar) reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 marca 2014 |
Murzyni
Jean Genet
forma twórczości: opieka pedagogiczna reżyseria: Świątek Paweł teatr: PWST, Kraków
|
25 października 2014 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
postać: Kelner reżyseria: Liber Marcin teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 grudnia 2014 |
nie-boska komedia. WSZYSTKO POWIEM BOGU!
Paweł Demirski
postać: Papa Wincenty/Arcydramat reżyseria: Strzępka Monika teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
28 lutego 2015 |
Gyubal Wahazar
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: O. Unguenty reżyseria: Świątek Paweł teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 grudnia 2015 |
Płatonow
Antoni Czechow
postać: Anna Wojnicew reżyseria: Bogomołow Konstantin teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
31 grudnia 2016 |
Triumf woli
Paweł Demirski
postać: Wuj McDonald reżyseria: Strzępka Monika teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 października 2017 |
Weselisko
Bronisław Maj
postać: Nos reżyseria: Zoń Jerzy teatr: Teatr KTO, Kraków
|
16 czerwca 2018 |
Biało-czerwona
Bronisław Maj, Jerzy Zoń
forma twórczości: role reżyseria: Zoń Jerzy teatr: Teatr KTO, Kraków
|
1 marca 2019 |
Panny z Wilka
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 lutego 2021 |
Tonąca dziewczyna
.
forma twórczości: role reżyseria: Klugowski Karol teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 marca 2023 |
Genialna przyjaciółka
Elena Ferrante
forma twórczości: role reżyseria: Marciniak Ewelina teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|