7 października 1975 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
22 września 1976 |
Horsztyński
Juliusz Słowacki
postać: Szczęsny Kossakowski reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
6 stycznia 1977 |
Historia o Miłosiernej, czyli Testament psa
Ariano Suassuna
postać: Diabeł reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
6 stycznia 1977 |
Historia o Miłosiernej, czyli Testament psa
Ariano Suassuna
postać: Zbój reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
28 stycznia 1977 |
Mickiewicz
Adam Mickiewicz
postać: Przemawiający reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
28 stycznia 1977 |
Mickiewicz
Adam Mickiewicz
postać: Tomasz reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
28 stycznia 1977 |
Mickiewicz
Adam Mickiewicz
postać: Zan reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
20 marca 1977 |
Śniadanie
Groński Ryszard Marek
postać: Sekretarz reżyseria: Wodecki Wiesław teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
20 marca 1977 |
Śniadanie
Groński Ryszard Marek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wodecki Wiesław teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
2 lipca 1977 |
Życie człowieka
Leonid Andrejew
postać: On reżyseria: Lupa Krystian teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
18 listopada 1977 |
Androkles i lew
George Bernard Shaw
forma twórczości: role reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
19 lutego 1978 |
Nadobnisie i koczkodany, czyli Zielona pigułka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Starszy Lokaj reżyseria: Lupa Krystian teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
7 kwietnia 1978 |
Dziady (część III)
Adam Mickiewicz
postać: Diabeł reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
18 listopada 1978 |
Pluskwa
Włodzimierz Majakowski
postać: Młody robotnik, Strażak I, Gazeciarz II, Tańczący fokstrota reżyseria: Olejniczak Stanisław teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
24 lutego 1979 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Jan reżyseria: Bartosik Tadeusz teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
6 października 1979 |
Ladacznica z zasadami
Jean-Paul Sartre
postać: James reżyseria: Wawrzyniak Mirosław teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
17 maja 1980 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Florindo Aretusi z Turynu reżyseria: Radecka Barbara K. teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
31 grudnia 1980 |
Hej, kolęda, kolęda
Leon Schiller
postać: Baltazar reżyseria: Kłosiński Janusz, Skotnicki Jan teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
13 czerwca 1981 |
Karczma
Krzysztof Choiński
postać: Muzykant I reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
12 listopada 1981 |
Jan Brzechwa dzieciom
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
17 stycznia 1982 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Baltazar reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
17 stycznia 1982 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Chleburad reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
17 stycznia 1982 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Żydek reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
17 stycznia 1982 |
Pastorałka
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
27 marca 1982 |
Wenecjanki
Anonim wenecki/Beolco Angelo
postać: Bilora reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
27 marca 1982 |
Wenecjanki
Anonim wenecki/Beolco Angelo
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
5 grudnia 1982 |
Opowieści Lasku Wiedeńskiego
Ödön von Horváth
postać: Oskar reżyseria: Adamek Henryk teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
7 lutego 1983 |
Terroryści
Iredyński Ireneusz
postać: Nr Jeden reżyseria: Adamek Henryk teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
13 lutego 1983 |
Zbrodnia i kara
Dostojewski Fiodor
postać: Mikołka reżyseria: Kopciński Wojciech teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
11 czerwca 1983 |
Hiob
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Juhas; Sługa reżyseria: Kopciński Wojciech teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
11 czerwca 1983 |
Hiob
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: role reżyseria: Kopciński Wojciech teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
12 kwietnia 1984 |
Bestia i Piękna
Stanisław Grochowiak
postać: Błazen reżyseria: Obracaj Piotr teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
20 grudnia 1984 |
Ferdynand Wspaniały
Ludwik Jerzy Kern
postać: Doktor Augustyn; Radio reżyseria: Chełminiak Marek teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
21 czerwca 1985 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
postać: Podkolesin reżyseria: Chełminiak Marek teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
19 grudnia 1985 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Kaznodzieja reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 grudnia 1985 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Maska IV reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 grudnia 1985 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Reżyser reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
16 maja 1986 |
Śmierć Tarełkina
Aleksander Suchowo-Kobylin
postać: Iwan Antonowicz Rasplujew reżyseria: Chełminiak Marek teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
27 września 1986 |
Wodewil warszawski
Zdzisław Gozdawa, Wacław Stępień
postać: Pan Michaś reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
5 marca 1987 |
Bałkański szpieg
Dušan Kovačević
postać: Lokator reżyseria: Chełminiak Marek teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
9 października 1987 |
Kwiaty polskie
Julian Tuwim
postać: Mergiel reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 października 1987 |
Największa świętość
Ion Druce
postać: Michaj Gruja reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
22 kwietnia 1988 |
Szczęśliwe wydarzenie
Sławomir Mrożek
postać: Przybysz reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
22 września 1988 |
Za siedmioma strunami
Klimowski Tadeusz
postać: Rycerz Windel-Bundel reżyseria: Basiński Przemysław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
18 listopada 1988 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Cezary reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
19 października 1989 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
postać: Anzelm reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
25 kwietnia 1990 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Szambelan reżyseria: Adamek Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
13 października 1990 |
Henry Miller
Henry Miller
postać: Carl reżyseria: Jasiński Bogusław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
15 grudnia 1990 |
Pornografia
Witold Gombrowicz
postać: Fryderyk reżyseria: Adamek Henryk teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 stycznia 1991 |
Ocean niespokojny
Aleksiej Rybnikow
postać: Marynarz reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 kwietnia 1991 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Filostrates reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 września 1991 |
Narzeczona rozbójnika
Alfred Uhry
postać: Mężczyzna reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
9 listopada 1991 |
Pinokio
Maciej Staropolski
postać: Szewc, Królik, Clown reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
5 kwietnia 1992 |
Cień
Maciej Małecki, Wojciech Młynarski
postać: Tajny Radca, Majordomus reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 listopada 1992 |
Historia Damy Kameliowej
Aleksander Dumas (syn)
postać: Józef reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
27 lutego 1993 |
Alicja w krainie czarów
Maciej Staropolski
postać: Ptak-Horacy, Karta-Joker reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 czerwca 1993 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Grzegorz reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 października 1993 |
Łgarz
Goldoni Carlo
postać: Pantalone reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 stycznia 1994 |
Msza za miasto Arras
Andrzej Szczypiorski
postać: Mehoune reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 kwietnia 1994 |
Królowa Śniegu
Eugeniusz Szwarc
postać: Kruk reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 kwietnia 1994 |
Królowa Śniegu
Eugeniusz Szwarc
postać: Zbój reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|