19 listopada 1997 |
Noc listopadowa. Sceny dramatyczne
Stanisław Wyspiański
postać: Kera reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy (Scena Dramatyczna), Warszawa
|
27 września 1998 |
Halka Spinoza albo Opera Utracona albo Żal za uciekającym bezpowrotnie życiem
Jerzy Grzegorzewski
forma twórczości: role reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
19 marca 1999 |
Wybrałem dziś zaduszne świeto
Juliusz Słowacki
postać: Panna Piekarzówna (gościnnie) reżyseria: Wiśniewski Janusz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
19 września 1999 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Aneta Wasiewiczówna reżyseria: Zaikauskas Linas Marijus teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
14 grudnia 1999 |
Kocham, więc jestem
Ewa Szawłowska
forma twórczości: role reżyseria: Szawłowska Ewa teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|
14 grudnia 1999 |
Kocham, więc jestem
Ewa Szawłowska
forma twórczości: choreografia, reżyseria reżyseria: Szawłowska Ewa teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|
20 grudnia 1999 |
Skąpiec
Moliere
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Wójcik Magda Teresa teatr: Teatr Adekwatny, Warszawa
|
11 listopada 2000 |
Noc listopadowa. Sceny dramatyczne
Stanisław Wyspiański
postać: Kera (gościnnie) reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
16 grudnia 2001 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Bachantka (gościnnie) reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
11 maja 2002 |
Żaby
Arystofanes
postać: Jedna z chóru (gościnnie) reżyseria: Zamachowski Zbigniew teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
30 kwietnia 2003 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Siostra przeznaczenia I reżyseria: Wójcik Tomasz teatr: Teatr Adekwatny, Warszawa
|
17 kwietnia 2004 |
Dracula
Karel Svoboda
postać: Kelnerka w kasynie reżyseria: Korwin Maciej, Staniek Jarosław teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
17 kwietnia 2004 |
Dracula
Karel Svoboda
forma twórczości: role reżyseria: Korwin Maciej, Staniek Jarosław teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
1 marca 2006 |
Splendid
.
forma twórczości: role reżyseria: Szyszka Małgorzata teatr: przedstawienie impresaryjne
|
10 czerwca 2006 |
Korporacja
Onufrowicz Janusz
postać: Szefowa reżyseria: Tochowicz Jarosław teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
2 grudnia 2006 |
Fedra
Eurypides
postać: Sobowtór ((gościnnie)) reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
13 stycznia 2007 |
Mikołajowa przygoda w teatrze
Leszek Zduń
forma twórczości: role reżyseria: Zduń Leszek teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 marca 2007 |
Kocham, więc jestem
Ewa Szawłowska
forma twórczości: choreografia, pomysł, reżyseria reżyseria: Szawłowska Ewa teatr: Grupa Teatralna Ewy Szawłowskiej, Warszawa
|
10 marca 2007 |
Kocham, więc jestem
Ewa Szawłowska
postać: Kobieta reżyseria: Szawłowska Ewa teatr: Grupa Teatralna Ewy Szawłowskiej, Warszawa
|
5 kwietnia 2008 |
Iwanow
Antoni Czechow
postać: Gość (gościnnie) reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
7 listopada 2008 |
Ifigenia
Antonina Grzegorzewska
postać: Chór (gościnnie) reżyseria: Grzegorzewska Antonina teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
7 czerwca 2009 |
Marat/Sade
Peter Weiss
postać: Stygmatyczka (gościnnie) reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
6 grudnia 2014 |
Szalony bal
Ewa Szawłowska
postać: Paź Tryl reżyseria: Szawłowska Ewa teatr: TEN Teatr - Tworczość Energia Niezależność, Warszawa
|
6 grudnia 2014 |
Szalony bal
Ewa Szawłowska
forma twórczości: reżyseria teatr: TEN Teatr - Tworczość Energia Niezależność, Warszawa
|