28 stycznia 1996 |
Narodził się jak roślina
Andrzej Kuba Sielski
forma twórczości: opracowanie muzyczne, reżyseria, scenografia reżyseria: Sielski Andrzej Kuba teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
17 marca 1996 |
Trzy pomarańcze
Siergiej Michałkow
postać: Trefniś, Komendant Straży, Uniwer reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
16 marca 1997 |
O krasnoludkach i o sierotce Marysi
Maria Konopnicka
postać: Piotr Skrobek reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
24 listopada 1998 |
Tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
postać: Baranek reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
24 listopada 1998 |
Tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
postać: Indianin reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
24 listopada 1998 |
Tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
postać: Kowboj reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
24 listopada 1998 |
Tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
postać: Odważny Tygrys reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
24 listopada 1998 |
Tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
postać: Sprzedawca reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
24 listopada 1998 |
Tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
11 września 1999 |
Niebieski piesek
Gyula Urbán
postać: Czarny kocur, Chuliłatek reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
1 grudnia 1999 |
Wielka nowina
Andrzej Żak
forma twórczości: role reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
11 lutego 2001 |
Tajemnica starej szafy
Clive Staples Levis
postać: Artur reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
13 stycznia 2002 |
Igraszki z bajką
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Smok reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
10 marca 2002 |
Rudy Dżil i jego pies
John Ronald Renel Tolkien
postać: Dżil - gospodarz z Ham reżyseria: Maksymiak Aleksander teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
11 stycznia 2003 |
Samobajka
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Tata reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
8 marca 2003 |
Panieneczka z pudełeczka i Przygoda króla jegomośc
Jan Brzechwa
postać: Golibroda, Diabeł Boruta, Foryś reżyseria: Giedrojć Ewa teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
11 października 2003 |
Królewski jeleń
Andrzej Żak
postać: Książę reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
27 marca 2004 |
Podwórko marzeń
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Dozorca, Strach-Stach reżyseria: Klimczuk Wiktor teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
9 października 2004 |
Baśń o pięknej Parysadzie
Bolesław Leśmian
postać: Bachman reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
14 maja 2005 |
Alchemik
Paulo Coelho
postać: Alchemik reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
14 maja 2005 |
Alchemik
Paulo Coelho
postać: Arab, Nieznajomy, Bandyta reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
9 października 2005 |
Przygody Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Kapitan, Murumadarkos, Kupiec I reżyseria: Jaworski Tomasz teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
4 marca 2006 |
Słońce w Dolinie Muminków
Tove Jansson
postać: Włóczykij reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
7 października 2006 |
Baśń o rumaku zaklętym
Bolesław Leśmian
postać: Minister, Sułtan, Arab reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
8 września 2007 |
Przygody Koziołka Matołka
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
forma twórczości: role reżyseria: Sypniewska Lucyna teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
28 marca 2008 |
Odyseja
Homer
postać: Posejdon, Mojra VI, Elpenor, Polites, Diomedes, Duch Agamemnona, Zalotnik Penelopy reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
25 kwietnia 2008 |
Niebieski Piesek
Gyula Urbán
postać: Czarny Kocur, Chuliłatek reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
6 września 2008 |
O Rybaku i Złotej Rybce
Czesław Sieńko
postać: Wędrowny Grajek, Biesiadnik, Komediant, Posłaniec, Bojar III reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
12 września 2009 |
Mała Syrenka
Hans Christian Andersen
postać: Sebastian reżyseria: Nauka Bogdan teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
13 marca 2010 |
Wujek Puszkin, dobry niedźwiedź
Janosch
postać: Tygrysek reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
11 września 2010 |
Kiedy Króla boli ząb
Katarzyna Lengren
postać: Król reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
12 lutego 2011 |
Historia o ptaku Cis
Joanna Kulmowa
postać: Flacha reżyseria: Maksymiak Aleksander teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
12 stycznia 2012 |
Być jak Pippi
Lech Chojnacki
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
17 maja 2012 |
Gąska
Nikołaj Kolada
postać: Fiodor reżyseria: zespół teatr: przedstawienie impresaryjne
|
25 listopada 2012 |
J&M, czyli Jaś i Małgosia
Andrzej Kuba Sielski
forma twórczości: reżyseria teatr: Gabinet Prób Generalnych, Kielce
|
25 listopada 2012 |
J&M, czyli Jaś i Małgosia
Andrzej Kuba Sielski
forma twórczości: role reżyseria: Sielski Andrzej Kuba teatr: Gabinet Prób Generalnych, Kielce
|
2 marca 2013 |
Super Piotruś Pan
Piotr Ziniewicz
postać: Jerzy, Plama, Różowy Miś II-1 reżyseria: Ziniewicz Piotr teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
13 kwietnia 2013 |
Amelka, Bóbr i Król na dachu
Tankred Dorst, Ursula Ehler
postać: Piesek Szino Pantaleon reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
7 września 2013 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
postać: Chrabąszczówna reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
7 września 2013 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
postać: Syn Ropuchy, Kret reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
8 lutego 2014 |
Królowa Śniegu
Maria Wojtyszko
postać: Renifer reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
8 lutego 2014 |
Królowa Śniegu
Maria Wojtyszko
postać: Wrona reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
23 października 2014 |
Sklepy cynamonowe
Bruno Schulz
postać: Ojciec reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
23 października 2014 |
Sklepy cynamonowe
Bruno Schulz
forma twórczości: role reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
9 stycznia 2015 |
Pan Bam i ptak Agrafka
Andrzej Kuba Sielski
forma twórczości: role reżyseria: Ostapczuk Bartłomiej teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
21 marca 2015 |
Dziadki, dziatki
Elżbieta Chowaniec
postać: Henri 4 reżyseria: Zakostelecký Marek teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
12 września 2015 |
Zaproszenie na egzekucję
Vladimir Nabokov
postać: Rodryg Iwanowicz, Rodia reżyseria: Wacławczyk Sabina teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
10 stycznia 2016 |
A niech to Gęś kopnie!
Marta Guśniowska
postać: Kura reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
10 stycznia 2016 |
A niech to Gęś kopnie!
Marta Guśniowska
postać: Niedźwiedź, Wilk reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
7 maja 2016 |
Historia znikania
Krzysztof Popiołek
forma twórczości: role reżyseria: Popiołek Krzysztof teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
29 października 2016 |
The Monstrum Band
Mateusz Pakuła
postać: Dig reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
14 stycznia 2017 |
Opowieść o Piotrusiu i Wilku
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: role reżyseria: Ostapczuk Bartłomiej teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
9 kwietnia 2017 |
Nic, Dzika Mrówka, Adam i Ewa
Malina Prześluga
postać: Nic reżyseria: Kucińska Agata teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
16 września 2017 |
Akademia Pani Beksy
Julia Holewińska
postać: Balzakin reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
3 marca 2018 |
Dwie wyspy
Iwona Chmielewska
forma twórczości: role reżyseria: Kopiec Daria Wiktoria teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
14 października 2018 |
Gniazdo
Maria Wojtyszko
forma twórczości: role reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
12 stycznia 2019 |
Pod adresem marzeń
Elżbieta Chowaniec
forma twórczości: role reżyseria: Zákostelecký Marek teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
7 kwietnia 2019 |
Makbet
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Walny Adam teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
8 listopada 2019 |
Trala Tralalińscy
Julian Tuwim
forma twórczości: role reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
12 stycznia 2020 |
Wszystkie myszy lubią ser
Gyula Urbán
forma twórczości: role reżyseria: Nowicka Anna teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
7 marca 2020 |
Noc żywych zabawek
Michał Walczak
postać: Muchodron reżyseria: Walczak Michał teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
30 grudnia 2020 |
Po bajce
Hanna Krall
postać: Jaś reżyseria: Miner Roksana teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
28 maja 2022 |
Wróżka z kranu
Pierre Gripari
forma twórczości: role reżyseria: Walny Adam teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” im. Stefana Karskiego, Kielce
|
10 września 2022 |
Chodź na słówko
Malina Prześluga
forma twórczości: role reżyseria: Traczyk Robert teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” im. Stefana Karskiego, Kielce
|