Artykuły

Warszawa. Teatr Tańca Zawirowania zaprasza

5 czerwca, o godzinie 19.00 w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej odbędzie się pokaz warsztatów tanecznych pt: "Wytańcz siebie" przygotowanych przez Elwirę Piorun w ramach projektu realizowanego przez Teatr Tańca Zawirowania na Bielanach ze wsparciem Biura Kultury Dzielnicy Bielany. 6 czerwca o godz. 19.00 w Okęckiej Sali Widowiskowej w cyklu: "Teatr Tańca Zawirowania zaprasza" odbędzie się pokaz spektaklu: I ,,love" contact w koncepcji i reżyserii Pauliny Święcańskiej. Wstęp wolny.

Pokaz warsztatów tanecznych pt: "Wytańcz siebie" będzie zakończeniem pierwszej części projektu. Jego kontynuacja nastąpi we wrześniu i zakończy się kolejnymi pokazami warsztatów oraz przedstawieniami Teatru tańca Zawirowania: "Chopin ambiente" i "Innocent when you dream" 2 i 3 października 2010 roku.

Po pokazie w sobotę, 5 czerwca można będzie się zapisać na wrześniową edycję bezpłatnych warsztatów tańca na Bielanach prowadzonych przez Szymona Osińskiego, tancerza teatru tańca Zawirowania.

I ,,love" contact

To swego rodzaju opowieść tancerki początkującej w technice contact improvisation poprowadzona w sposób humorystyczny i przystępny. O historii spotkań Contact Improvisation, założeniach, nurtach, kierunkach rozwoju i ciekawostkach.

Tancerze i performerzy przy wsparciu technik wizualnych będą rekomendować czynne uprawianie tej techniki która zmienia nie tylko ciało ale także i umysł. Czyli groteska ruchowo-werbalno prezentująca sola, duety, tria i grupę w odsłonach taneczno-teatralnych.

Tańczyć będą m.in. Paulina Święcańska i Kama Jankowska.

Teatr Tańca Zawirowania

Okęcka Sala Widowiskowa

ul. 1 sierpnia 36a,

6 czerwca, godz. 19.00

I love contact ( spektakl teatralno - taneczny )

wstęp wolny.

Po spektaklach można będzie zasięgnąć informacji o zbliżającym się VI Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania , porozmawiać z organizatorami, kupić karnety i zapłacić, jeszcze ulgową cenę za udział w warsztatach prowadzonych przez pedagogów tańca w ramach festiwalu.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji