Artykuły

Kraków. Promocja książki Mai Kubackiej w Grotesce

Teatr Lalki, Maski i Aktora Groteska w Krakowie, Dynia Resto Bar wraz z autorką Mają Kubacką zapraszają w niedzielę 25 kwietnia o godz. 10 na spotkanie poświęcone jej książce "Bibinka".

Spotkanie odbędzie się w Dyniowym Ogrodzie Dynia Resto Bar przy ul. Krupniczej 20 w Krakowie. w programie: spotkanie z autorką książki Mają Kubacką, głośne czytanie książki, inspirowane fabułą Bibinki rysowanie i malowanie biedronek, stworzenie Dyniowej Galerii Biedronek pod Chmurką, poczęstunek dla małych Biedronek. Wstęp za zaproszeniami, do odbioru na portierni Teatru Groteska, ilość zaproszeń ograniczona.

Drugie spotkanie odbędzie się w niedzielę 23 maja o godz. 14.30 (po spektaklu "Bajka o Szewczyku") w Teatrze Lalki, Maski i Aktora Groteska, przy ul. Skarbowej 2 w Krakowie. W programie: spotkanie z autorką książki i aktorką Teatru GROTESKA Mają Kubacką, głośne czytanie książki, warsztaty plastyczne z Alicją Karczmarską-Strzebońską, inspirowane fabułą "Bibinki". Wstęp wolny. Podczas obu spotkań będzie można zakupić książkę z autografem autorki w promocyjnej cenie 10 zł.

O książce:

"Bibinka" nie jest bajką. To prawdziwa historia, która przydarzyła się autorce. W środku zimy w swoim mieszkaniu znajduje biedronkę W książce historię Bibinki opowiada kilkuletnia Natalia. Natalia również istnieje naprawdę. "Bibinka" powstała prawie 6 lat temu, jako prezent urodzinowy dla małej dziewczynki. Nikt wówczas nie przypuszczał, że trafi do większej ilości czytelników. Dziewczynka ma dziś 11 lat, a autorce zdążyły parokrotnie odrosnąć włosy. Książka dla dzieci w wieku przedszkolnym i dla dorosłych, którzy nie zaznali zakazanej radości rysowania w książkach - teraz mają okazję nadrobić zaległości. Jaka jest Twoja biedronka? Rozwiń skrzydła! Spraw, by ta książka stała się niepowtarzalna jak Ty.

O autorce:

Ciocia. Autorka. Aktorka. Autorka. Aktorka. Ciocia. Aktorka. Ciocia. Autorka.

Maja Kubacka mówi: "Właśnie trzymasz w rękach moje spełnione marzenie: wreszcie mam książkę, po której można, a nawet należy rysować i pisać!"

Wydawca: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji