Artykuły

Ofiara szajki bandytów

Krystyna Feldman, popularna Babka ze "Świata według Kiepskich", została napadnięta i obrabowana. Aktorka ze złamaną kością biodrową trafiła do szpitala. Lekarze szybko ją zoperowali. Krystyna Feldman czuje się już dobrze.

Znana aktorka przyjechała do rodziny na Wielkanoc. - Została napadnięta przedwczoraj, podczas spaceru. Rabusie wyrwali jej torebkę i pchnęli aktorkę tak, że upadła i złamała kość biodrową - wyjaśnia nadkom. Mieczysław Kapuściriski z jeleniogórskiej policji.

Dzięki pomocy przechodniów, którzy wezwali pogotowie ratunkowe, Krystyna Feldman szybko trafiła na oddział ortopedii szpitala wojewódzkiego w Jeleniej Górze.

- Musieliśmy operować. Ale to rewelacyjna kobieta. Na nic się nie skarżyła. Żeby wszyscy pacjenci byli tacy - mówi Krzysztof Czerkasow, ordynator oddziału ortopedii.

Jak nam powiedziano w szpitalu, Krystyna Feldman zamierza jak najszybciej opuścić lecznicę. Uczy się chodzić o kulach. - Muszę, bo 13 kwietnia mam występ w Teatrze Nowym w Poznaniu, który jest moją macierzystą sceną - powiedziała aktorka.

Jeleniogórska policja informuje, że to kolejny przypadek brutalnej napaści na przechodniów. - Rabusie uderzają ofiarę w plecy i wyrywają

jej torebkę, po czym uciekają. Jest to najpewniej szajka młodocianych przestępców - powiedział nadkomisarz Kapuściński.

W torebce Krystyny Feldman były dokumenty i karty bankomatowe. O stratach materialnych, jakie artystka poniosła w wyniku napadu, nic nie wiadomo.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji