Artykuły

Warszawa. "Personal Jesus" w Dramatycznym

13 stycznia o g. 19 Teatr Dramatyczny zaprasza na wystawę "Personal Jesus". Ta kameralna wystawa odbędzie się w Loży Stalina

premiera reprodukcji 17 grudnia 2009

premiera oryginałów 13 stycznia 2010 o godzinie 19:00 w Loży Stalina

udział biorą:

Bartek Arobal, Hubert Czerepok, Ixi Color, Michał Kozłowski, Kobas Laksa, Agata Nowicka, Olka Osadzińska, Laura Pawela, Arek Romański

Kobas Laksa Laser Jesus z Castellucchio Mantua 2007O piosence Personal Jesus autor Martin Gore powiedział: "To tekst o byciu dla kogoś Jezusem, o dawaniu nadziei i ochrony, o tym, że miłość może stać się bogiem". Artystów, zaproszonych do udziału w wystawie Personal Jesus, poprosiliśmy o to, żeby dali nam swojego prywatnego Jezusa. Zadaliśmy om proste pytanie: Co to jest - Twój Jezus? Odpowiedzią są historie o poszukiwaniu, stwarzaniu i doświadczaniu, o intymnych spotkaniach, ale i o przygodzie tworzenia wizerunku. Tak powstała seria pocztówek - kart zapisanych osobowością autora, ale i gotowych do wypełniania własnymi refleksjami.

13 stycznia zapraszamy na premierę oryginałów. Ta kameralna wystawa odbędzie się w Loży Stalina - przestrzeni Teatru Dramatycznego po raz kolejny odkrywanej do działań towarzyszących spektaklom. Zaplecze Loży (w której sam Stalin oczywiście nigdy nie był) staje się miejscem mniej oficjalnych spotkań z teatrem i sztuką.

Prace z wystawy Personal Jesus będzie można kupić bezpośrednio u artystów.

Na wystawę Personal Jesus w Loży Stalina teatr zaprasza od 13 stycznia do 12 lutego w dniach spektakli na Małej Scenie (wystawa otwarta jest godzinę przed rozpoczęciem spektaklu). Loża to otwarte dla widzów teatru miejsce spotkań i wydarzeń kulturalnych związanych z działalnością teatru, a także czytelnia i księgarnia.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji