Artykuły

Chorzów. II edycja projektu"Entrée"

31 października rusza 2. Obserwatorium Artystyczne Entrée. Pierwsza edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem widzów jak i grup zgłaszających swoje projekty.

Projekt Teatru Rozrywki- Entrée przygotowany został z myślą o młodych artystach niezależnych. Pragniemy wesprzeć ich dążenia udostępniając sprzęt i profesjonalną obsługą techniczną Małej Sceny.

W okresie październik 2009-styczeń 2010 będziemy na niej prezentować spektakle i zdarzenia artystyczne zakwalifikowane do udziału w Entrée. Po każdej z prezentacji twórcy wezmą udział w spotkaniu z publicznością, członkami jury i przedstawicielami mediów, podczas którego odpowiedzą na pytania dotyczące prezentacji.

Entrée to konkurs, którego zwycięzcę wybierze Jury powołane przez Teatr Rozrywki. Nagrodą Główną jest półroczna rezydencja na Małej Scenie Teatru Rozrywki połączona z profesjonalną produkcją premierowego spektaklu, jego prezentacją i promocją. Laureatami pierwszej edycji projektu została Grupa Teatralna Bez Paniki, a efektem jej rezydencji w Teatrze Rozrywki był spektakl "Bierzcie i Jedzcie", którego premiera odbyła się w czerwcu 2009r.

Więcej o projekcie na www.entree.bloog.pl oraz na www.teatr-rozrywki.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji