Artykuły

Olsztyn. Koncert przed premierą Schulza

W środę 7 października na scenie kameralnej Teatru im. Jaracza w Olsztynie odbędzie się koncert "Pieśni według Schulza"

Występ towarzyszy premierze "Sanatorium pod Klepsydrą" (10 X); wstęp tylko dla osób, które do dnia koncertu kupią bilet na spektakl premierowy, zaproszenia do odbioru w kasie Teatru, liczba miejsc ograniczona

***

"Pieśni według Schulza"

Jest to spektakl muzyczny, na który składa się 12 piosenek inspirowanych "Sklepami cynamonowymi" Bruno Schulza (łącznie ok. 70 min.) w nowoczesnej oprawie muzycznej (fuzja brzmień rockowych, elektronicznych i akustycznych) połączonej z aktorską interpretacją wokalistki i pokazem slajdów w tle. Można ten projekt określić jako nowoczesną piosenkę aktorską; jako wyjątkowe połączenie koncertu z teatrem (do tego pierwszego nawiązuje ekspresja zespołu grającego na scenie, z tego drugiego zaczerpnęliśmy rozbudowane teksty i ich aktorską interpretację, a także stały układ utworów).

Dzięki charyzmatycznej, utalentowanej wokalistce oraz oryginalnej warstwie muzycznej spektakl ma szansę przypaść do gustu nie tylko wielbicielom twórczości Bruno Schulza.

Każdy, kto szuka ambitnej i pełnej pasji rozrywki, powinien zobaczyć nasz występ... - zaprasza kompozytor Marcin Kulwas.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji