Artykuły

Chorzów. "Jesus Christ Superstar" w plenerze

Tego jeszcze nie było: "Jesus Christ Superstar" w plenerze!

Ostatnie dni Jezusa opowiedziane za pomocą rock-opery. To możliwe? Tak. I już od trzydziestu ośmiu lal zachwyca widzów na całym świecie. Bo spektakl Jesus Christ Superstar" - w którym Jezus Chrystus kreowany jest młodzieżowego idola - porywa nie tylko sposobem przedstawienia tych ważnych dla chrześcijaństwa wydarzeń, ale i muzyką czy brawurową grą aktorską. Wiemy to na pewno, bo sztuka także od lat grana jest na deskach chorzowskiego Teatru Rozrywki i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów oraz uznaniem krytyki.

Wystarczy dodać, że za rolę Judasza Janusz Radek otrzymał Złotą Maskę, czyli jedną z najważniejszych nagród dla ludzi teatru.

A już 13 czerwca o godzinie 21 to niezwykłe przedstawienie będzie można zobaczyć w... plenerze. Wtedy właśnie na Polach Marsowych w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku aktorzy z "Rozrywki" zagrają dla zwiedzających.

- To spektakl na wysokim poziomie, naprawdę warto go zobaczyć - przekonuje Marek Kołbuk, rzecznik prasowy Teatru Rozrywki. - Wstęp na to wydarzenie jest wolny, dlatego tym bardziej zachęcam do spędzenia tego czerwcowego wieczoru w WPKiW.

Więcej na www.wpkiw.com.pl i www.teatr-rozrywki.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji