Artykuły

Wrocław. Michał Bajor promuje najnowszą płytę

Na scenie Centrum Kultury Wrocław - Zachód wokalista i aktor zaśpiewa także swoje najbardziej znane i lubiane piosenki.

Michał Bajor często zagląda do Wrocławia - ostatni raz był trzy miesiące temu. W Centrum Sztuki Impart zaśpiewał wtedy utwory ze swojej ostatniej płyty "Inna bajka", która ukazała się dwa lata temu. Teksty i muzykę na krążek napisały same znakomitości: Jarosław Kukulski, Andrzej Poniedzielski czy Jerzy Derfel. Na płycie znalazła się też jedna niespodzianka - kompozycja autorstwa samego artysty.

Tym razem na scenie Centrum Kultury Wrocław - Zachód wokalista i aktor zaśpiewa także swoje najbardziej znane i lubiane piosenki, jak "Nie chcę więcej" czy "Moja miłość największa". Pojawią się także premierowe kompozycje. Mają się one znaleźć na kolejnym albumie, który ukaże się jeszcze w tym roku.

W niedzielę artyście, który za rok będzie świętować trzydziestolecie swojej pracy twórczej (tyle lat minęło od czasu jego scenicznego debiutu na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu), towarzyszyć będą: Tomasz Krezymon na pianinie, gitarzysta Paweł Stankiewicz, basista Maciej Szczyciński i perkusista Piotr Maślanka.

***

Michał Bajor

Centrum Kultury Wrocław - Zachód

ul. Chociebuska 4-6

Niedziela, 24 maja

godz. 18

Bilety: 40-45 zł

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji