Artykuły

Święta polskich gwiazd

LAURA ŁĄCZ ("Kamienne tablice", serial "Klan") i CEZARY ŻAK (serial "Miodowe lata") mówią jak spędzą tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Aktorzy opowiadają o zwyczajach świątecznych celebrowanych w ich rodzinnych domach.

- "Tegoroczne święta spędzam jak absolutnie wszystkie święta w moim życiu, czyli w domu rodzinnym" - mówi Laura Łącz.

- Wszystko jest tak, jak lubi moja mama i nikt nie śmie się sprzeciwić. Ja, być może gdybym mieszkała osobno, a nie wspólnie w dużym domu, to wprowadziłabym jakieś inne obyczaje, ale nie śmiem tego zrobić.

- W związku z tym na moich świętach zawsze są te same potrawy, przy wysokiej do samego sufitu choince, której obowiązek strojenie spada na mnie - wyjaśnia aktorka.

- Moje święta są więc bardzo tradycyjne, spędzane w domu rodzinnym i nigdy nie odważyłam się gdzieś wyjechać, choć takie pokusy były" - dodaje Laura Łącz.

- Internautom życzyłabym więcej wyrozumiałości, bo często czytając komentarze do poszczególnych artykułów widzę, że dużo z nich jest niebywale złośliwych i przykrych. Oczywiście rozumiem, że każdy ma swoje sympatie i antypatie, jednak myślę, że trzeba się troszkę zastanowić i nie sprawiać swoimi wypowiedziami przykrości ludziom, bo doprowadza to do bardzo ostatecznych reakcji.

- Zwykle życzy się bardziej uniwersalnie, czyli tego, czego wszystkim potrzeba - zdrowia i miłości, więc i tego życzę. Ponadto życzę szczęścia, w takim znaczeniu, w jakim każdy indywidualnie je rozumie. Niech wszystkim spełnią się marzenia - powiedziała nam Laura Łącz.

- Moje święta nigdy się nie zmieniają, one zawsze są tradycyjne - wyjaśnia Cezary Żak [na zdjęciu].

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji