Artykuły

Piękna jak płatek białej róży

"Królewna Śnieżka" w reż. Ireneusza Maciejewskiego w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Notuje JuAn w Nowych Wiadomościach Wałbrzyskich.

Jedną z najbardziej popularnych baśni braci Grimm - "Królewnę Śnieżkę" można zobaczyć przez cały tydzień w wałbrzyskim Teatrze Lalki i Aktora. Premiera przedstawienia dla dzieci miała miejsce w zeszłą sobotę. Dzieciaki jak zawsze były zachwycone.

Na życie pięknej królewny dybie zła macocha-czarownica, zazdrosna o jej urodę. A trzeba wiedzieć, że Śnieżka była piękna jak płatek białej róży (Urszula Raczkowska).Królewnę Śnieżkę kochali wszyscy, i ludzie, i zwierzęta. Jednak piękna dziewczyna ma wroga w swojej macosze. Zła królowała za wszelką ceną chce się pozbyć pięknej dziewczyny. Jednak jak t o w bajkach bywa wszystko dobrze się kończy. Książę zachwycony urodą Śnieżki ratuje ją z opresji. Niecny plan macochy bierze w łeb, a zakochana para żyje długo i szczęśliwie. I choć wszystkie wydarzenia, dziejące się na scenie wydają się widzom znajome wcale tak nie jest. Więcej szczegółów można poznać oglądając przedstawienie.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji