Artykuły

Bydgoszcz. Karolina Adamczyk na festiwalu w Karlsruhe

Film z udziałem aktorki Teatru Polskiego, Karoliny Adamczyk, zakwalifikował się do festiwalu Independent Days 9/Filmfest w niemieckim Karlsruhe.

"Rubinowe gody" to pierwszy fabularny film reżysera Andrzeja Mańkowskiego. To zaledwie 45-minutowa komedia obyczajowa, rozgrywająca się w sopockiej kamienicy. Głównymi bohaterami są Anka (Adamczyk) i Mundek (Bogdan Smagacki) [na zdjęciu] - młode małżeństwo, które zakłada studio dźwiękowe w swoim mieszkaniu, a pierwsze zlecenie, jakie otrzymują, dotyczy nagrania dubbingu do japońskiego filmu pornograficznego. Parze przysłuchuje się Kazimierz (Adam Kazimierz Trela) - emeryt mieszkający samotnie nad lokum zajmowanym przez małżeństwo.

Ciekawski sąsiad przysłuchuje się odgłosom bujnego życia erotycznego dobiegającym z mieszkania Anki i Mundka, ale okazuje się, że nic nie jest tu takie, jak można by przypuszczać na pierwszy rzut oka (i ucha). Festiwal Independent Days 9, na który zgłoszono w tym roku ponad 600 niezależnych, niskobudżetowych filmów z całego świata, odbędzie się w dniach 22-26 kwietnia. Aktorkę oglądać możemy na bydgoskiej scenie w "Sprawie Dantona" i "Witaj/Żegnaj".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji