Artykuły

Warszawa. Czwarta edycja Dancemanii

To będzie już czwarta edycja Dancemanii - warsztatów tanecznych organizowanych w jednej z najpopularniejszych warszawskich szkół - Egurrola Dance Studio.

Dotychczasowe zajęcia były tak popularne, że EDS postanowił rozszerzyć formułę i wprowadzić podział na specjalności. Zatem Dancemania składa się obecnie z Jazzmanii (16 - 18 stycznia) oraz Hiphopmanii (30 stycznia - 1 lutego).

Najważniejszym nauczycielem Jazzmanii - i mam nadzieję, że miło to słyszeć - jest Polak. Grzegorz Pańtak [na zdjęciu] - lider Kieleckiego Teatru Tańca. To dziś jeden z najbardziej znanych nauczycieli jazzu w kraju. Na tę opinię pracował przez wiele lat, współtworząc z Elżbietą Szlufik-Pańtak swój zespół (co ważne, instytucjonalny!) i lansując oryginalne odmiany tańca - m.in. modern jazz underground.

Poza nim zajęcia poprowadzą: Luciano Di Natale, włoski nauczyciel i tancerz musicalowy, Natalie Wagner ze Szwajcarii - dyrektor artystyczny departamentu tańca szkoły Arena225 w Zurychu.

Egurrola Dance Studio zaprosiło też Piotra Jagielskiego, który ostatnio tworzył choreografie do telewizyjnego programu "You Can Dance. Po prostu tańcz!".

Uwaga! Zajęcia Jagielskiego odbędą się podczas Hiphopmanii, ale zapisy obowiązują już teraz, przed rozpoczęciem warsztatów Jazzmania.

Dancemania (Jazzmania), Egurrola Dance Studio, biuro organizacyjne: ul. Kasprzaka 24a, zapisy i rezerwacje: tel. 022 824 02 01, program: www.dancemania.pl, piątek (16.01) - niedziela (18.01)

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji