Artykuły

Warszawa. "Przestrzeń Otwarta" w weekend

W tym tygodniu na "Przestrzeni Otwartej" STSW dziś o g. 20 Zaduszki Party + Share _Global a 1 listopada, w Przestrzeni koncert 3 Boys Move (na zdjęciu).

Zaduszki Party + Share _Global - 31 października (piątek), godz. 20.00

SHARE_Global to audio/video jam session, zbiorowa improwizacja przyniesionych intrumentów oraz urządzeń elektronicznych

W ramach projektu SHARE, STSW współuczestniczy w tworzeniu w Warszawie społeczności nowych mediów wspierającej współpracę i wymianę wiedzy artystów, twórców, lokalnie i globalnie. Idea polega na samoorganizowaniu się grup na podobnych zasadach na całym świecie i prowdzeniu darmowych warsztatów, otwartych dla wszystkich. Uczestnicy przynoszą swoje urządzenia i podłączają się do wspólnie zbudowanego systemu lub sprzętu. Improwizują i przedstawiają na żywo swoje audio oraz wizualne działania.

Prowadzenie: Weronika Lewandowska

Każdy, kto chciałby podłączyć się muzycznie lub wizualnie - proszony jest o wcześniejszy kontakt na maila: weronika.m.lewandowska@gmail.com.

3 BOYS MOVE - 1 listopada (sobota)

W Dzień Wszystkich Świętych, 1 listopada, w Przestrzeni koncert 3 Boys Move.

(projekcje poprzednich koncertów godz. 15-19, koncert start godz. 19)

3 Boys Move to zespół poetycko-muzyczno-performatywny, który na scenie tworzą poeta Marcin Cecko oraz aktorzy związani z TR Warszawa i Teatrem Starym w Krakowie - Jan Dravnel i Piotr Głowacki. Scenografię i kostiumy przygotowuje Roma Gąsiorowska, a w roli technika zespołu występuje Romuald Szpilewski.

Koncerty 3 Boys Move trudno sklasyfikować ponieważ głównym celem artystów jest pląsanie po krawędziach stylów i konwencji.

Niestety muzyczny filar 3BM - Jan Dravnel - z powodów rodzinnych musiał powrócić na Litwę, swoją ojczyznę, co zmusza nas do otwarcia się na nieoczekiwane pomysły i rearanżacje.

1 listopada, w pierwszej kolejności będzie można obejrzeć nagrania poprzednich koncertów 3 boysów, później będziemy jamować, literaturę najróżniejszą czytać i wyświetlać. Wojtek Urbański zagra na pianinie, Piotrek Głowacki będzie na żywo rysował, a Bartek Połoński przygotowuje wizualne interaktywne "gluki".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji