Artykuły

Białystok. Węgierko w podróży, w konkursie i przed premierą

Już za tydzień na scenie nocnej (foyer) obejrzeć będzie można spektakl "Trzy razy łóżko" Jana Jakuba Należytego - zwycięską sztukę I Ogólnopolskiego Konkursu Małych Form Dramaturgicznych 1-2-3, wybraną głosami Widzów podczas listopadowego pokazu otwartego.

Bohaterów małżeńskiej komedii zagrają Agnieszka Możejko i Maciej Radziwanowski (gościnnie). Spektakl reżyseruje Piotr Dąbrowski.

26 kwietnia zaś , ekipa Teatru Dramatycznego pokaże w Warszawie program "Latający Cyrk Monty Pythona" w reżyserii Adama Opatowicza. Spektakl ten prezentowany będzie w stolicy na zaproszenie Teatru Narodowego. Natomiast w sierpniu "Monty Python" pojedzie do Krakowa, na zaproszenie Teatru Bagatela, jako uczestnik Letniego Festiwalu Małych Form Teatralnych.

Inne przedstawienie, "Trumna nie lubi stać pusta" [na zdjęciu] zostało zakwalifikowane do ścisłego finału XIV Ogólnopolskiego Konkursu na wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej, organizowanego przez Teatr Narodowy w Warszawie i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji