Artykuły

Mohylew-Odessa. Ze Starej Prochoffni na Wschód

23 marca na międzynarodowym festiwalu teatralnym w Odessie Teatr Tańca Zawirowania zaprezentował spektakl "Po godzinach" (na zdjęciu). 26 marca Antonii Ostrouch pokaże monodram "Strategia dla dwóch szynek" na festiwalu teatralnym w Mohylewie na Białorusi.

23 marca na międzynarodowym festiwalu teatralnym w Odessie Teatr Tańca Zawirowania zaprezentował spektakl "Po godzinach". Na Morzem Czarnym zatańczyli: Katarzyna Kizior, Elwira Piorun, Bartek Figurski i Szymon Osiński. Przedstawienie opowiada historię, której tłem jest wielkie biuro. Postaci zagubione w pośpiechu i stresie odcinają się od normalnego życia. Sensem stają się fantazje, wyobrażone romanse - czas spędzany przed ekranem komputera.

26 marca Antonii Ostrouch pokaże monodram "Strategia dla dwóch szynek" na festiwalu teatralnym w Mohylewie na Białorusi. Przedstawienie jest egzystencjalną opowieścią o ludzkim życiu, którą wyraża metafora świni prowadzonej na rzeź. Spektakl na Białorusi uzupełni specjalnie na tę okazję przygotowana prezentacja multimedialna z tłumaczeniem tekstu.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji