Artykuły

Warszawa. Brylantowy Mikrofon dla Joanny Liszowskiej

To był zacięty finał. Do ostatniej minuty nie można było zdecydowanie wskazać, kto wygra drugą edycję programu "Jak Oni śpiewają". Joanna Liszowska i Piotr Polk szli łeb w łeb, a szala zwycięstwa przechylała się raz w jedną, a raz w drugą stronę. Wreszcie werdykt - nieznaczą większością głosów zwyciężyła Joanna Lilszowska i to ona zdobyła Brylantowy Mikrofon, kontrakt na nagranie płyty i sportowego seata.

Wielki finał w telewizji Polsat to była kopalnia niespodzianek dla widzów. Śpiewała dla nich m.in. jedna z jurorek Edyta Górniak. Ale bohaterami wieczoru byli Joanna i Piotr. To ich śpiew był najważniejszy. A śpiewali świetnie. Obojgu jurorzy przyznawali szóstki. O zwycięstwie decydowały więc głosy telewidzów. I to oni wysyłając smsy wybrali - zwyciężczynią została Liszowska.

Piotr Polk pogratulowal koleżance. Jego śpiew jednak zalazł takie uznanie, że również nagra płytę. Taką propozycję dostał od wytwórni, której nazwy na razie nie chciał ujawniać. A wytwórnia nie powinna żałować, bo zaśpiewana w finale przez Polka piosenka cygańska wzbudziła aplauz na widowni i uznanie jurorów. Były same szóstki.

Program otworzyła Edyta Górniak, piosenką Zdzisławy Sośnickiej - "Aleja gwiazd". Potem ustąpiła miejsca bohaterkom finałowej rozgrywki. Joanna Liszowska zaśpiewała utwór "I Will Survive" Glorii Gaynor, a Patricia Kazadi "Thriller" Michaela Jacksona. Dla Patrycji była to ostatnia piosenka

W finałowym starciu Joanna Liszowska, ubrana w kwiecistą spódnicę zaśpiewała "Kolorowe jarmarki". I zebrała od jurorów same szóstki.

W programie nie brakowało też wszystkich gwiazd, które wzięły udział w II edycji "Jak Oni śpiewają". Jakub Przebindowski, Jakub Tolak, Mikołaj Krawczyk, Piotr Skarga, Dariusz Jakubowski zaśpiewali męski przebój z serialu "Przygody pana Michała" - "W stepie szerokim".

Aleksandra Woźniak i Jakub Tolak wykonali przebój grupy 2+1 z serialu "Magda M." - "Chodź, pomaluj mój świat". Pięknego i zmysłowego wykonania lirycznego "Uciekaj moje serce" z serialu "Jan Serce" doczekali się fani Joanny Trzepiecińskiej. A nieśmiertelne "Deszcze niespokojne" z serialu "Czterej pancerni i pies" zaśpiewały piękne sanitariuszki: Kasia Zielińska i Kasia Sowińska.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji