Artykuły

Warszawa. "Mój Dzikus" w Domu Sztuki

Teatr "Za Daleki" w ursynowskim Domu Sztuki przy ulicy Wiolinowej zaprosił miłośników teatru na monodram komediowy "Mój Dzikus" w wykonaniu Justyny Sieńczyłło i reżyserii jej męża Emiliana Kamińskiego.

Monodram w dwóch aktach napisali mężczyźni - Emilian Kamiński i Jan Jakub Należyty. Opowiada jak mężczyzn i mężów postrzegają kobiety, żony. Sztuka oddaje celnie obserwacje relacji damsko - męskich, a są one zarówno gorzkie, jak i zabawne. Doskonała główna rola Justyny Sieńczyłło, która jest aktorką obdarzoną nie tylko urodą i talentem, lecz także wspaniałym głosem. Gra również na skrzypcach, pianinie i gitarze. Jej talent wokalny cenią realizatorzy musicali w warszawskich teatrach muzycznych. Sieńczyłło jest aktorką Teatru Powszechnego.

Jak powiedziała nam w rozmowie, kocha taniec, jazdę na nartach, pływanie i śpiew. Obecnie promuje swoją płytę, "Twarze" nagraną z przyjaciółmi z Białegostoku. Z monodramem "Mój Dzikus" występuję w kraju i za granicą. Na Ursynowie wystąpiła po raz pierwszy, ale ma nadzieję, że nie ostatni.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji