Artykuły

Białystok. DanceOFFnia: dni otwarte

Miejsce: DanceOFFnia. Adres: Zwycięstwa 8/10. Siła napędowa projektu: Karolina Garbacik [na zdjęciu], tancerka i choreografka. W weekend zaprasza wszystkich: od trzylatków po wiekowych staruszków na otwarte zajęcia w DanceOFFni.

Karolina Garbacik to już ikona białostockiego tańca współczesnego i twórczyni kilku białostockich grup tańca. Teraz postanowiła stworzyć w Białymstoku coś swojego. Z jednej strony w DanceOFFni swoje miejsce znalazły zespoły, z którymi jest związana jako tancerka i choreograf (Teatr Tańca Projekt, Grupa Przejściowa, Freakish Style Crew, czyli grupa break-dance'owców i cztery zróżnicowane pod względem wiekowym zespoły Kolor). Z drugiej strony - docelowo ma być to punkt zbiorczy dla tych, którzy pod okiem białostockich specjalistów (najlepszych z najlepszych, bądź jedynych działających w Białymstoku w swojej dziedzinie) chcieliby rozwijać swoje pasje.

Jest w czym wybierać. Z tańców DanceOFFnia proponuje m.in. flamenco, hip-hop, taniec współczesny, jazz, latino solo, capoeirę i uwaga! - balet (w lokalu znalazły się trzy sale z lustrami). Inne zajęcia to: rysunek, malarstwo, zajęcia teatralne, joga i rytmika dla dzieci. Miesięczny koszt zajęć dwa razy w tygodniu to 80 zł, kto chciałby skorzystać z nich raz w tygodniu zapłaci 50 zł.

W sobotę i niedzielę DanceOFFnia otwiera podwoje dla wszystkich zainteresowanych. I co godzinę - za darmo - będzie można spróbować czegoś nowego. W sobotę najpierw odbędą się zajęcia z yogi (początek godz. 10.30), potem dance aerobic (11.30), rytmika dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat (12.30), dance mix dla 5-8-latków (13.30) i hip-hop dla młodzieży powyżej 15 lat. W niedzielę start o 13. Najpierw odbędą się zajęcia teatralne, potem latino solo (godz. 14), taniec współczesny (godz. 15), a na koniec zajęcia z capoeiry (godz. 16). Wczoraj oficjalnie ruszyła też strona internetowa DanceOFFni, na której można znaleźć wszystkie szczegóły dotyczące zajęć: www.danceoffnia.pl.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji