Artykuły

Warszawa. Zawirowania zagoszczą w ArtParku

Letnia scena na dziedzińcu Muzeum Wojska Polskiego w najbliższy weekend zostanie oddana tancerzom. W kolejnych imprezach ArtParku zaprezentuje się Teatr Zawirowania działający przy Starej Prochoffni.

To jedyna grupa tańca niezależnego działająca w stolicy, która systematycznie przygotowuje premiery. Teatr Zawirowania organizuje też międzynarodowy festiwal tańca, którego kolejna edycja zakończyła się trzy tygodnie temu. Na scenie ArtParku obejrzymy dwa spektakle: w piątek "Po godzinach" w choreografii zbiorowej, w sobotę zaś "Przytul mnie" [na zdjęciu] z tangami Astora Piazzolli i w choreografii Elwiry Piorun.

To nie koniec tanecznego weekendu. Po sobotnim przedstawieniu zaplanowano pokaz breakdance'u, a w niedzielę (o godz. 17) zagra ze swoim zespołem Jose Torres. Kubański wokalista przygotowuje porcję muzyki, przy której nie sposób nie zatańczyć.

Program uzupełnia piątkowy pokaz przedstawienia Teatru Konsekwentnego. Będzie to "Pacjent" według scenariusza i w reżyserii Adama Sajnuka. Imprezy w piątek i sobotę zaczynają się o godz. 19.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji