Artykuły

Warszawa. Ile zarabiają gwiazdy

Za kulisami "Tańca z gwiazdami" i "Jak oni śpiewają" kryją się duże honoraria. Za swoje występy gwiazdy mogą zarobić nawet 12 tysięcy zł. Anonimowy informator gazety twierdzi, że najwyższe honorarium otrzymuje Marek Siudym [na zdjęciu] - ok. 12 tys. złotych za każdy odcinek śpiewającego show. Z kolei Małgorzata Lewińska za wieczór otrzymywała 5 tysięcy. Jak tłumaczy Fakt, najlepiej opłacane są osoby najbardziej rozpoznawalne.

Jak twierdzi Fakt, kiedy 2 lata temu ruszał show telewizji TVN najwyższa gaża nie przekraczała 8 tys. złotych za odcinek. Stacja wprawdzie podwyższyła gwiazdom wynagrodzenie, jednak dziennik uważa, że więcej zarobić można Polsacie.

Anonimowy informator gazety twierdzi, że najwyższe honorarium otrzymuje Marek Siudym - ok. 12 tys. złotych za każdy odcinek śpiewającego show. Z kolei Małgorzata Lewińska za wieczór otrzymywała 5 tysięcy. Jak tłumaczy Fakt, najlepiej opłacane są osoby najbardziej rozpoznawalne.

TVN najwięcej płaci córce Donalda Tuska, Kasi. Studentka psychologii dostaje za swoje występy po ok. 10 tys. zł. Tyle samo dostawały córki innych znanych polityków - Aleksandra Kwaśniewska i Maria Wiktoria Wałęsa. Konto Bartosza Obuchowicza po każdej niedzieli wzbogacało się ponoć o kolejne 8 tys. zł. Najniżej wyceniono zaś Rafała Olbrychskiego - aktor zarabiał 4 tys. za odcinek.

"- No i jak tu się dziwić, że zamiast deklamować rozwlekłe strofy o życiu na deskach prestiżowego teatru przed poważną publicznością, oni wolą w rozchełstanych koszulach, nogami do góry błyszczeć w telewizji? Po prostu to im się opłaca!" - podsumowuje zarobki artystów Fakt.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji