Artykuły

Słupsk. Aktorzy Nowego Teatru w objeździe

Prawie 20 spektakli w dwa tygodnie zagrają aktorzy słupskiego Nowego Teatru. Od poniedziałku [5 marca] występują w dziewięciu największych miastach centralnej i południowej Polski.

Spektakl pt. "Romeo i Julia" [na zdjęciu] zobaczy m.in. publiczność w Łodzi, Częstochowie, Tychach, Bytomiu i Chrzanowie. - Zagramy przedstawienia dla młodzieży szkolnej. To nasz najdłuższy wyjazd w tym sezonie artystycznym - mówi Wioleta Stolarczyk z biura promocji Nowego Teatru.

Aktorzy do Słupska wrócą dopiero 16 marca. Do tego czasu na rodzimej scenie nie zobaczymy ani jednego spektaklu. Artyści u siebie zagrają dopiero 17 marca "Sceny miłosne dla dorosłych" i dzień później dwukrotnie "Skrzypka na dachu".

Przypomnijmy, że to już drugi w tym roku wyjazd słupskich aktorów. W lutym Nowy Teatr grał m.in. w Warszawie i Bydgoszczy. W ciągu trzech lat istnienia słupskiej sceny, widzowie z całej Polski, obok sztuki "Romeo i Julia", mogli zobaczyć również przedstawienie pt. "Zbrodnia i kara" oraz "Projekt Sofokles - Edyp i Antygona".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji