Artykuły

Warszawa. Ibisz robi doktorat

Krzysztof Ibisz (42 l.) przygotowuje pracę doktorską na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. - Od zawsze planowałem zakończyć edukację na stopniu nie niższym niż doktorat. Ale najpierw aktorstwo, potem praca w telewizji stawały na przeszkodzie - tłumaczy swoją decyzję prezenter Polsatu.

Tematem doktoratu jest telewizja komercyjna w Polsce. - Mało kto pamięta, że jestem współautorem ustawy o radiofonii i telewizji. Zainteresowałem się tą tematyką na początku lat 90., kiedy byłem posłem i pracowałem w Sejmowej Komisji Kultury. Teraz pomyślałem, że telewizja komercyjna to dobry temat na doktorat - powiedział "Super Expressowi" Ibisz.

Podobnego zdania był jeden z profesorów na wydziale dziennikarstwa, który zgodził się być promotorem jego pracy doktorskiej. Prezenter nie wyklucza, że po obronie doktoratu zajmie się pracą naukową. Na razie od nowego roku akademickiego będzie prowadził zajęcia z występów przed kamerą ze studentami Studium Aktorstwa i Autoekspresji "Bez Maski".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji