Artykuły

Lublin. Bajor w filharmonii

Neron z ,,Quo vadis", aktor filmów Kieślowskiego, Sass, Bajona, Żebrowskiego, Falka, znany też ze scen teatralnych, Michał Bajor [na zdjęciu] kolejny raz powraca do swej drugiej pasji - śpiewania. W najbliższą niedzielę, 25 lutego, o godz. 18 wystąpi w Filharmonii Lubelskiej w koncercie ,,30/30 Największe przeboje".

Na wcześniejszy, grudniowy koncert praktycznie zabrakło biletów, stąd powtórka występu na życzenie publiczności. Jest to zarazem pożegnanie z tym programem, gdyż Bajor wkrótce nagrywa nową płytę, która ukaże się na jesieni.

Bilety po 40 i 35 zł do nabycia w kasie organizującej koncert Agencjii NnN, w hallu FL. Rezerwacja tel. 0665 285099.

A już w przyszłym tygodniu NnN proponuje dwa prawdziwe estradowe hity. W piątek 2 marca o godz. 19 w Centrum Kongresowym AR Grzegorz Turnau zaśpiewa piosenki ze swej najnowszej płyty ,,Historia pewnej podróży", która jest owocem młodzieńczej fascynacji krakowskiego artysty twórczością i postacią Marka Grechuty. Bilety po 60, 55 i 50 zł. A w sobotę, 3 marca o godz. 18 w filharmonii odbędzie się recital naszego prześwietnego pianisty jazzowego Leszka Możdżera (60 i 50 zł). Bilety do nabycia nie tylko w kasie Agencji NnN w filharmonii, ale i w Internecie na www.eBilet.pl.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji