Artykuły

Szczecin. Łódzki Skrzypek wesprze najuboższych

Znany na całym świecie musical "Skrzypek na dachu" w wykonaniu ponad stuosobowego zespołu Teatru Muzycznego z Łodzi [na zdjęciu] będzie główną atrakcją corocznego koncertu organizowanego przez Polski Komitet Pomocy Społecznej.

Impreza odbędzie się 21 br. o godz. 19 w amfiteatrze w Parku Kasprowicza. Widzowie będą mogli wykupywać cegiełki, z których dochód zasili konto PKPS. Pieniądze przeznaczane są przez tę organizację na pomoc osobom najuboższym, starszym, chorym, samotnym, bezradnym. W ubiegłym roku PKPS udzielił pomocy materialnej 6500 osobom - przeznaczono dla nich milion dwieście tysięcy złotych.

Musical "Skrzypek dachu" to opowieść o Tewje Mleczarzu i jego córkach ze wspaniałą muzyką i piosenkami ("Gdybym był bogaczem"). Szczecinianie będą mieli okazję zobaczyć barwne, wieioobsadowe widowisko w wykonaniu łódzkich artystów." Reżyseria i choreografia Jan Szurmiej. Bilety - 40 zł, do nabycia w EMPIK przy al. Wojska Polskiego 2, w Księgarni Acoustic, CIKT w Zamku, CH Fala, Teatrze Letnim.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji