Artykuły

Róże będą dwie

Dzisiaj ostatni spektakl w ramach plebiscytu o "Dziką Różę Teatr im. S. Żeromskiego wystawi o godz. 19 "Antygonę " w inscenizacji Bartłomieja Wyszomirskiego.

Przez ostatni tydzień na kieleckiej scenie prezentowane były premiery ostatniego sezonu. Wszystko po to, by ułatwić widzom wybór najpopularniejszego - ich zdaniem - aktora. Laureat plebiscytu otrzyma srebrną statuetkę "Dzikiej Róży". Druga przypadnie wykonawcy wskazanemu przez jury dziennikarskie. Publiczność wybierze ponadto swój ulubiony spektakl sezonu.

Podobnie jak wcześniej, dzisiejsze przedstawienie każdy zainteresowany będzie mógł zobaczyć za darmo. Wystarczy tylko z drukowanym przez nas kuponem zgłosić się do teatralnej kasy (czynna od godz. 16). Kupon jest ważny także z innego powodu - pozwoli wziąć udział w głosowaniu. W sobotę ostatnia szansa, plebiscytowa urna wystawiona jest w teatrze.

Głosy oddane w plebiscycie specjalna komisja zliczy w niedzielne południe, ale tradycyjnie wyniki zostaną ogłoszone podczas finałowego koncertu, który rozpocznie się o godz. 19 w niedzielę. Emocji z pewnością nie zabraknie. Wieczór wypełnią piosenki Jacques'a Brela i Freda Buscalione w interpretacji kieleckich aktorów. Odbędzie się także losowanie nagród dla widzów, którzy uczestniczyli w głosowaniu.

Bilety na finałowy koncert kosztują 20 i 10 zł, jednak teatr dla pierwszych 20 widzów, którzy zgłoszą się w niedzielę o godz. 16 do kasy, przygotował bezpłatne wejściówki.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji