Artykuły

Toruń. Teatr Baj Pomorski w czasie kwarantanny

Teatr Baj Pomorski, podobnie jak większość instytucji kultury w czasie kwarantanny, przenosi swą aktywność do mediów społecznościowych. Głównym środkiem komunikacji Teatru z widzami stanowić będzie fanpage.

Zamieszczone tam zostaną liczne materiały filmowe, takie jak: oprowadzanie po Teatrze, czytanie bajek i krótkich utworów literackich przez aktorów oraz dyrektora, Zbigniewa Lisowskiego, cykl warsztatów logopedycznych prowadzony przez Martę Parfieniuk-Białowicz oraz nagrania stanowiące przejaw inicjatywy twórczej poszczególnych członków zespołu aktorskiego.

Na okoliczność Międzynarodowego Dnia Teatru udostępnimy spektakl "Robinson Crusoe" (na zdjęciu) w reżyserii Zbigniewa Lisowskiego. Oglądać go będzie można na teatralnym kanale YouTube od 27 marca od godz. 9:00 do 29 marca do godz. 12:00.

Wcześniej "Baj" udostępnił już przedstawienie "Jaś i Małgosia" w reżyserii Zbigniewa Lisowskiego. Obejrzało je 5000 odbiorców.

Ponadto, zintensyfikowany zostanie cykl "Z Bajowej historii" prezentujący materiały archiwalne Teatru: zdjęcia ze spektakli, fragmenty kronik, itp

Co pewien czas na fanpage'u zagoszczą również utwory muzyczne pochodzące z poszczególnych spektakli, a także wywiady z aktorami w formie pisemnej.

Planujemy też zamieszczać materiały o charakterze edukacyjno-interaktywnym.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania niżej podanych adresów:

https://www.facebook.com/bajpomorski/

https://www.instagram.com/teatrbajpomorski/

https://www.youtube.com/user/bajpomorski .

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji