Artykuły

Wrocław. Teatr na faktach, Kabaret Hrabi i koncert

W Instytucie Grotowskiego trwa przegląd spektakli dokumentalnych, na ATM Scenie na Bielanach wystąpi Kabaret Hrabi, a w niedzielę w Radio Wrocław odbędzie się fabularyzowany koncert "Anna i Anna".

Instytut Grotowskiego zaprasza na przegląd spektakli dokumentalnych Miesiąc Na Faktach. W piątek i sobotę zobaczymy spektakl "W końcu będzie ciepło". Powstał jako rezultat współpracy z aktywistami i opowiada o nieposłuszeństwie obywatelskim, o idei grupy oraz o walce o lepsze jutro. Studio Na Grobli, ul. Na Grobli 30, godz. 19, bilety 20, 30 zł.

Kabaret Hrabi przyjeżdża z programem "Gdy powiesz >>Tak<<". Na scenie w skeczach pojawią się m.in. kelnerka Zosia, panna młoda Helena, baba, którą dusi mąż i weselny potwór, wodzirej Remigiusz, pan młody Wojciech i pijany weselnik, kamerzysta i chłop duszący babę. Wystąpią w sobotę na ATM Scenie na Bielanach o godz. 17 i 20. Dwa Światy 1, bilety 120, 130 zł.

Muzyka w wykonaniu piętnastoosobowej orkiestry, znane, nowocześnie zaaranżowane i zaśpiewane przez Martynę Michalak i Michalinę Olszewską piosenki oraz dwie artystyczne biografie obdarzonych talentem, urodą i osobowością gwiazd polskiej estrady - oto fabularyzowany koncert "Anna i Anna". Poświęcony będzie życiu i twórczości Anny German i Anny Jantar. Spektakl zobaczymy w Radiu Wrocław, Karkonoska 10, w niedzielę o godz. 17.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji