Artykuły

Warszawa. Bilety Ad Hoc! na "Na czworakach" w Teatrze Polonia

Teatr Polonia zaprasza do gry-zabawy Ad Hoc!, która jest wyjątkowym sposobem na zdobycie tańszych biletów na wybrane spektakle z repertuaru obu scen. Na krótki czas przed terminem wskazanych w grze tytułów bilety wstępu można kupić w cenie 40 zł.

Bilety Ad Hoc! są dostępne jedynie bezpośrednio w kasach teatrów. Można je zarezerwować drogą mailową pod adresem: bilety@teatrpolonia.pl lub telefonicznie: 22 622 21 32. Bilety objęte grą są rezerwowane na 24 godziny.

W najbliższym czasie do zdobycia bilety na spektakl "Na czworakach" Tadeusza Różewicza w reż. Jerzego Stuhra, grany 8 grudnia o godz. 19.30. W obsadzie: Anna Karczmarczyk, Dorota Stalińska, Michał Breitenwald, Wojciech Chorąży, Andrzej Glazer, Wiesław Komasa, Maciej Kosmala, Krystian Łysoń/Mateusz Kmiecik, Jerzy Stuhr.

Polska klasyka. Tekst należący do naszego kanonu teatralnego, kiedyś grany wciąż i wszędzie, dziś zyskał nowe treści i aktualność. Różewicz najwspanialszy. Jerzy Stuhr ten utwór uczynił lata temu tematem swojej pracy magisterskiej. Dziś reżyseruje i interpretuje główną postać. Inteligent w swym poniżeniu i chwale.

Jak mówi Jerzy Stuhr, reżyser: "Idea sztuki Różewicza zbiega się z moją sytuacją życiową, a zawsze taka zbieżność jest pociągająca twórczo, zwłaszcza jeśli stawia tę realną moją sytuację w świetle autoironii. Wielki Różewicz daje mi swą sztuką zakpić z siebie samego".

Szczegółowe zasady gry w zakładce Ad Hoc! znajdują się na stronach obu teatrów w zakładce "Bilety".

Pełny repertuar dostępny na stronach: www.teatrpolonia.pl oraz www.ochteatr.com.pl.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji