Artykuły

Warszawa. Bilety Ad Hoc! na "Casę Valentinę" do Och-Teatru

Och-Teatr zaprasza do gry-zabawy Ad Hoc!, która jest wyjątkowym sposobem na zdobycie tańszych biletów na wybrane spektakle z repertuaru obu scen. Na krótki czas przed terminem wskazanych w grze tytułów bilety wstępu można kupić w cenie 40 zł.

Bilety Ad Hoc! są dostępne jedynie bezpośrednio w kasach teatrów. Można je zarezerwować drogą mailową pod adresem: bilety@ochteatr.com.pl lub telefonicznie: 22 589 52 00. Bilety objęte grą są rezerwowane na 24 godziny.

W najbliższym czasie do zdobycia bilety na "Casę Valentinę" (4 listopada o godz. 19.00). To tekst o potrzebie bycia sobą, o sztucznych społecznych normach, tolerancji i szacunku do drugiego człowieka. Spektakl jest grany z powodzeniem na Broadwayu i w Londynie. W Och-Teatrze reżyseruje Maciej Kowalewski, kostiumy stworzyła Dorota Roqueplo, a w obsadzie znakomici aktorzy: Maria Seweryn, Piotr Borowski, Witold Dębicki, Maciej Kosmala, Mirosław Kropielnicki, Piotr Machalica, Rafał Mohr, Cezary Żak i Joanna Gleń. Szczegółowe zasady gry w zakładce Ad Hoc! znajdują się na stronach obu teatrów w zakładce "Bilety".

Pełny repertuar dostępny na stronach: www.teatrpolonia.pl oraz www.ochteatr.com.pl.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji