Artykuły

Słupsk. Krzysztof Daukszewicz w filharmonii

Już we wtorek, 22 października o godz. 19 w Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara w Słupsku będziemy mieli okazję zobaczyć najnowszy program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza.

Krzysztof Daukszewicz to polski satyryk, felietonista, poeta, kompozytor, gitarzysta i piosenkarz. Na scenie pojawił się w 1975 roku, współtworząc kabaret Gwuść. Parę lat później zaczął występować w kabarecie Na pięterku, a w drugiej połowie lat 80. razem z Januszem Gajosem stworzyli kabaret Hotel Nitz. Tym czasie był też członkiem kabaretu Pod Egidą. Do Słupska Daukszewicz przyjedzie z najnowszym programem autorskim, w którym satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy życia codziennego w Polsce. Program jest nieustannie aktualizowany, a każdy występ możne różni się od poprzedniego, w zależności od bieżących wydarzeń w świecie polityki. Na scenie obok Krzysztofa Daukszewicza występuje Mieczysław Grochowski, pianista, który przez cały występ towarzyszy satyrykowi.

Najnowszy program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza będziemy mieli okazję zobaczyć już we wtorek, 22 października, o godz. 19 w Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara w Słupsku. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie filharmonii na ul. Jana Pawła II3, w Centrum Informacji Turystycznej na ul. Starzyńskiego 8 oraz przez internet na portalu kupbilecik.pl.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji