Artykuły

Warszawa. Zrałek-Kossakowski z młodzieżą o wolności

W najbliższą niedzielę o godz. 16. w Radiu Kapitał słuchowisko "M.O.W. Mówimy o wolności". Reżyseria Wojtek Zrałek Kossakowski.

Premiera słuchowiska zrealizowanego w ramach prowadzonego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej programu rezydencji artystycznych "Sztuka zaangażowania".

Jego twórcami są wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 przy ul. Patriotów w Warszawie oraz artysta pogranicza teatru i muzyki, Wojtek Zrałek-Kossakowski. Słuchowisko jest zapisem spotkań i rozmów dotyczących wolności, szacunku, dialogu. Jest to opowieść o potknięciach i o drugich szansach. O błędach i nauczkach. O ocenianiu i pozorach, które - jak wiadomo - mogą mylić. Momentami o trudnych sprawach. Ale też o muzyce.

Do usłyszenia. W ramach prezentacji słuchowiska pojawią się - i wystąpią na żywo - jego współtwórcy: wychowankowie MOWu nr 3.

scenariusz, montaż, reżyseria: Wojtek Zrałek-Kossakowski

współtwórcy: Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczym nr 3 w Warszawie

wychowawczyni, współpraca: Monika Przyborek

***

Radio Kapitał to wolna platforma dla niezależnej muzyki oraz rozmów o społeczeństwie i kulturze. To oddolna inicjatywa, moderowana przez Komunę Warszawa i Fundacja Bęc Zmiana, bazująca na akcjonariacie społecznym i kolektywnym działaniu.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji